JOEL REMMEL TRIO ESITLEB VASTILMUNUD ALBUMIT “MORE THAN FISHERMAN”

"More Than Fisherman"2011. aasta kevadel Jazzkaare festivalil debüteerinud Joel Remmel trio esitleb oma vastilmunud albumit “More Than Fishermen”.

See on jätk ansambli debüütplaadile “Lumekristall”, mis on tänaseks lisaks soojale vastuvõtule eesti publiku hulgas jõudnud ka Soome, Rootsi, Šveitsi, Jaapanisse ja mujalegi.

Ansamblis mängivad noorema generatsiooni silmapaistvamad jazzmuusikud – pianist Joel-Rasmus Remmel, kontrabassist Heikko-Joseph Remmel ja löökpillimängija Aleksandra Kremenetski. Trio esitab omaloomingut, mis on kirjutatud spetsiaalselt sellele koosseisule. Helilooming on meloodiline ja voolav, pakkudes pinget nii muusikasõpradele kui muusikuile. Kolme tegutsemisaastaga on ansambel saavutanud väga ühtlase kõlapildi ja suurepärase teineteise mõistmise.

Joel-Rasmus Remmel pälvis 2011. aasta kevadel Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare Noore Jazzitalendi auhinna. 2013. aasta sügisel osales pianist Euroopa-turneel European Jazz Orchestra koosseisus. Lisaks Joel Remmel triole osaleb ta aktiivselt ansamblite Carrot Lights, Kadri Voorand Group, Laura Junson Band jpt tegemistes.

Kontserdid toimuvad:

13. mail kell 19 Tartu Linnamuuseumis

14. mail 19 Estonia Talveaias

22. mail kell 19 Viimsi Rannarahva muuseumis

Pilguheit plaadile:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.