SUMEDALT UNELEV UUS LUGU “SUNROOF” DANIEL LEVILT

Pressifoto

Daniel Levi avaldas täna, 14. jaanuaril oma uhiuue loo, mis kannab pealkirja “Sunroof”. Tavapäraselt hoogsast energiast pakatavate laulude poolest tuntud artist üllatab seekord sumedama ja romantilisema looga.

“Laulu katalüsaator oli sõna sunroof, mis lõpuks sai ka refrääni korduvaks sõnaks. Aga ma ei arvanud üldse, et laul hakkab katuseluugist rääkima,” naerab Daniel. “Pigem see inspireeris mind meloodiat kirjutama, aga siis see sõna kõlas nii hästi, et sunroof jäigi lõpuks loo keskmeks,“ lisab artist. “Mäletan, et sõitsime kunagi Otepää suunas mu naise Eleriga ja tõmbasime autoga tee äärde, lülitasime kõik tuled välja ja jäime autost tähti imetlema. See tunne, mis sellel hetkel mind täitis oli peamiseks inspiratsiooniks sõnade kirjutamisel,“ räägib autor.

Õhulise ja unistava kõlaga uus pala on kirjutatud koos Soome produtsendi Juho Suutarineniga. “Refrääni kirjutasin kodus kitarriga, aga kui mängisin selle loo Juhole ette, haaras ta kitarri kätte ja hakkas kohe täpselt sama käiku mängima, mis praegu ka loos kõlab. See tundus juba esimesest kuulamisest kuidagi nii õige,” räägib Daniel.

Looga koos ilmus ka lummavate visuaalidega muusikavideo, mis on valminud koostöös režissöör Mart Varese ja visuaalkunstniku Mikk-Mait Kiviga.

Daniel Levi on nomineeritud selle aasta Eesti Muusikauhindadel aasta popartisti tiitlile. Lisaks on Danieli lähikuudel ees ootamas kontserdid Soomes ja Rootsis, kus ta uut pala ka piiritagusele publikule tutvustab.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.