EESTI TRUMMI JA BASSI PRODUTSENT PLANEET AVALDAS KLASSIKALISEST KODUMAA TRANCE-HITIST “STREETS AT NIGHT” DRUM’N’BASS VERSIOONI

Planeet

Möödunud aastal Eesti Muusikaauhindadelt parima elektroonikaalbumi (“Hüperruum”) tiitli koju toonud Eesti trummi ja bassi produtsent Planeet avaldas uue remixi klassikalisest trance-hitist “Streets At Night”. Põnevust lisab asjaolu, et legendaarse loo üks produtsentidest on tema ise (Mayer) ehk on remiksinud enda nooruse aegset muusikat, mis kahasse kirjutatud koos DJ Whirliga.

Huvitavaks teeb uue versiooni just see, et loo esimene pool on remiksitud d’n’b võtmes ning teises pooles läheb psytrance mõjutuste lainel kiireks ja energiliseks rännakuks.

“Tahtsin pakkuda enda d’n’b settides äratundmisrõõmu 18 aastat varem tehtud aegumatust hitist, mis enamus minu muusikukarjäärist kaasas on käinud, mistõttu otsustasin esitada endale väljakutse ja teha sellest tempokas ja osaliselt psy elementidega versioon, mis peas juba mõnda aega ringlemas oli, “ räägib Planeet.

Möödunud aastal albumi välja andnud trance tandem Whirl & Mayer produtseerisid “Streets At Nighti” esmaskordsel aastal 2003 (instrumentaal) ja 2004. aastal valiti lugu Tartus toimunud Freedom Parade tänavareivi hümniks. Samuti valiti “Streets At Night” 2004. aastal Power Hit Radio aastalõpu edetabelis 1. kohale ja leidis koha ka Raadio 2, Raadio Uuno ja Raadio Ruut FM aastalõpu edetabelitesse.

2005 ilmus käesoleva remixi aineks olev vocal edition.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.