ANSAMBEL SENAT JA KREISIRAADIO: BIG BISNES… WHAT IS YOR NAME?

Pressifoto

Ühiskondlikult aktuaalseid teemasid muusikaga diskussiooniks vormiv ansambel Senat avaldas 1. jaanuaril legendaarset Kreisiraadiot sämpliva singli “Keeled suhu ja Euroopasse”, mis jätkab septembris alanud igakuiste singlite ja taskusaadete hooaega.

Palavalt armastatud sketšiga “Läbirääkimised”, mis on segatud tugevate bassiste riffidega küsib Senat, kui palju me pealtnäha konstruktiivses vestluses tegelikult üksteisest aru saame? Üks on kindel – selle loo kriitikaks “more cowbell!” öelda küll ei saa, seda siin jagub.

Taskusaate “Senati puhvet” kuuendas osas tuli külla Tallinna Prantsuse Lütseumi juht Peter Pedak ja tutvustas oma vaateid haridusele. Räägiti hariduse olemusest riiklikus süsteemis ja selle raamidest väljas, hariduse tähendusest, kättesaadavusest, väärtustamisest, kitsaskohtadest ja valgusest tunneli lõpus. Kas on tõesti nii, et olenemata ühiskonna ees seisvast probleemist on vastus ikkagi üks – haridus?

Ansambel Senat (Matis ja Laurits Leima, Martin-Eero Kõressaar, Kaarel Raidam) avaldab iga kuu esimesel kuupäeval mõnel ühiskondlikult olulisel teemal kaasa mõtlema ja tegutsema kutsuva singli ja samal teemal taskusaate, kus külaliseks valitud teemal pädev spetsialist. Järgmine singel “Inimese tumedam pool” ja samal teemal saade ilmuvad juba 1. veebruaril!

Kuula Senatit ja suurt hulka väärt Eesti muusikat maailma ainsalt (ja kodumaiselt) fair trade striimingplatvormilt Fairmus!

Kuula Senati singlit siit:


Kuula taskusaadet siit:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.