TANEL PADAR ANNAB NELJAPÄEVAL NÕMMEL TASUTA KONTSERDI

Foto: Sohvi Viik

Homme, 30. detsembril kell 18 toimub Nõmme maja õuealal (aadressil Valdeku 13) teine aastalõpukontsert, kus lavale astub Tanel Padar koos bändiga.

Nõmme linnaosa vanema Lauri Paeveeri sõnul seatakse Nõmme maja ehk Nõmme linnaosa valitsuse maja õuealale lava üles esmakordselt. “Lavale on oodata Tanel Padar oma tuntud headuses. Kontserdil saab kuulda nii tema legendaarseid hitte kui ka uuemat muusikat,” kutsub linnaosavanem Nõmme elanike vana aastat meeleoluka kontserdiga ära saatma.

Tanel Padar on Eesti üks viimaste aastakümnete populaarsemaid ja nõutumaid artiste. 1999. aastal võitis ta laulusaate “Kaks takti ette” ja kaks aastat hiljem Eurovisiooni. Seejärel võideti Eesti rahva südameid ja hulgaliselt muusikaauhindu 15 aastat järjest ansambliga The Sun. Tänaseks päevaks on taas rockipillid kätte võetud ja kitarrid madalamaks häälestatud legendaarse rockikütte tarbeks. Koos Taneliga astuvad Nõmme aastalõpukontserdil üles klahvpillidel Tarvi Kull, basskitarril Siim Usin, trummidel Kaspar Kalluste ja kitarril Kristjan Kaasik.

Nõmme maja asub aadressil Valdeku 13. Võimalusel tule kontserdikohta jalgsi või ühistranspordiga. Parkimisvõimalused kontserdikoha läheduses on väga piiratud. Autoga tulles pargi see Nõmme keskuse parklatesse või Raudtee tänavale. Palutakse meeles pidada, et kontserdialal kehtivad hajutamise nõuded ning keelatud on kaasa võtta pürotehnikat ja tarbida alkoholi.

Aastalõpukontserti korraldab Nõmme linnaosa valitsus. Kontsert on kõigile tasuta!

Rohkem infot leiate Nõmme linnaosa valitsuse kodulehelt www.tallinn.ee/nomme või Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.