CURLY STRINGS ESITLEB DETSEMBRIS KOOS SÕPRADEGA EELMISEL AASTAL ILMUNUD ALBUMIT “LASTELE”

Ansambel Curly Strings avaldas 2020. aastal rahvusvaheliseks lastekaitsepäevaks koos sõpradega heategevusliku albumi “Lastele”, millega on kaasas ka laulu- ja värvimisraamat. Helikandja esitluskontserte pole siiani toimunud, kuid kohe-kohe saab see võlg tasutud!

Plaadil “Lastele” musitseerivad Curly Stringsi liikmed koos teiste lauljate ja nende võsukestega. Albumi müügitulu annetatakse MTÜ-le Laste ja Noorte Kriisiprogramm.

Eeva Talsi kommenteeris viisiketta ilmudes: “Oli kahtlemata paras väljakutse jääda meie projekti plaanile truuks ning isolatsiooniperioodil füüsiliselt nii bändikaaslaste kui külalismuusikutega kohtumata neid palasid luua, arranžeerida ja salvestada – kuid me saime sellega minu meelest kenasti hakkama. Ühtlasi oleme õnnelikud ka raamatu formaadi üle ning usume, et sellest jagub palju toredat tegemist nii lastele kui ka näiteks muusikaõpetajatele. Lõpetuseks tahame tänada veel kord MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi meeskonda, kes on aastast aastasse noorukitele raskel hetkel toeks olnud ning soovime neile palju jõudu edasiseks tegevuseks!”

Juba loetud päevade pärast, 5.-9. detsembrini toimuvad neli üdini positiivset ja südamlikku kontserti, kus saab plaadile jõudnud lugusid ka elavas esituses nautida:

P 5. detsembril kell 12 Estonia kontserdisaalis
T 7. detsembril kell 18 Pärnu kontserdimajas
K 8. detsembril kell 19 Jõhvi kontserdimajas
N 9. detsembril kell 19 Vanemuise kontserdimajas

Koos Curly Stringsiga astuvad eri paigus üle erinevad eesti muusikud: Ivo Linna, Robert Linna, Mari Jürjens, Lenna Kuurmaa, Mari Kalkun, Ewert and The Two Dragons, Liisi Koikson, Jalmar Vabarna, Adeele Jaago, Marge Niller ning Tartu Laulupesa laululapsed Airi Liiva juhendamisel.

Pääsmed on müügil Piletilevis

Kuula plaadilt lugusid “Annan käe” ja “Lähme Saaremaale”:


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.