VANILLA NINJA RAHVUSVAHELINE LÄBILÖÖGILAUL “TOUGH ENOUGH” TÄHISTAB 18. SÜNNIPÄEVA. BÄNDI UUSIM VIDEOSINGEL “WATERFALLS” ILMUB JUBA LÄHIAJAL!

Fotokollaaž

Täna, 24. novembril 2021 möödub 18 aastat ansambli Vanilla Ninja esimese rahvusvahelise singli “Tough Enough” ilmumisest. Rokiliku poploo autoritena on märgitud David Brandes, Jane Tempest ja John O’Flynn ning laulule valmis 2003. aasta sügisel Saksamaal ka muusikavideo, mille filmimine kestis 22 tundi järjest. Video produtseeris Blow Film, selle produtsent oli Marcus Ratgeber ja video tegevus toimub poksiklubis. Loo sõnum on, et elus läbilöömiseks peab olema emotsionaalselt piisavalt tugev.

Täpselt aasta tagasi ei osanud me aimatagi, et umbes 2008.-2009. aastal hääbunud Vanilla Ninja veel taasühineda võiks, kuid uudis comeback’i kohta tabas fänne nagu välk selgest taevast 27. novembril 2020. Tagasitulekusinglit “Gotta Get It Right” tuli oodata pikalt – see ilmus alles tänavu 18. juunil, aga seejärel hakkas uusi laule tulema nagu Vändrast saelaudu. Praeguseks on avaldatud viis videosinglit, samuti täispikk stuudioalbum “Encore”, mis jõudis Saksamaa ametlikus albumitabelis lausa 13. kohale. Hea uudis on, et vähemalt kaks videosinglit tuleb sellelt helikandjalt veel. Neist esimene kannab nime “Waterfalls”, mida filmiti veebruaris Tallinnas Kultuurikatlas ja osaliselt Linnahallis ning see antakse välja veel sellel kuul või detsembri alguses. Samuti võtavad Ninjad novembri lõpus Tallinnas üles muusikavideo albumi nimiloole “Encore”.

Muide, lisaks sellele, et täna tähistab 18. sünnipäeva Ninjade singel “Tough Enough”, on pidupäev ka Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepa pojal Kustil, kes nägi ilmavalgust aasta tagasi. Palju õnne! 🎊


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.