IVO LINNA AVALDAB REEDEL DUETTIDE PLAADI “TAEVATÄHTEDEST TEE”, MILLE NIMILUGU KOOS LENNAGA ILMUB SINGLINA SELLE KUU LÕPUS

Fotokollaaž

Sel reedel, 26. novembril tuleb müügile Ivo Linna uus album “Taevatähtedest tee”. Tegu on duettide plaadiga, millelt leiab kokku 15 laulu.

Vanameistri duetipartnerid on Robert Linna, Hendrik Sal-Saller, Jalmar Vabarna, Karl-Erik Taukar, Tanel Padar, Ott Lepland, Riho Sibul, Lenna, Kerli Kivilaan, Birgit Varjun, Antti Kammiste ja Rainer Michelson. 

Plaadi on produtseerinud ja salvestanud ansambel Supernova. Lugude autorid on enamasti duetipartnerid, kuid 2 laulu on kirjutanud albumile ka Iff ise. Sellelt helikandjalt on juba ilmunud 3 singlit: “Loomulik sarm” (2019) koos Karl-Erik Taukariga, “Ma olen siin” (2020) koos poja Robert Linnaga ja “Täna ainult päikest näen” (2021) koos Kerli Kivilaanega. Novembri lõpus ilmub järjekordne singel “Taevatähtedest tee” koos Lennaga, mis on ühtlasi albumi nimilugu.

Albumi esitluskontserdid toimuvad 29.-31. märtsini 2022 Tartus, Pärnus ja Tallinnas, erikülalisteks Hendrik Sal-Saller ja Jalmar Vabarna. Pääsmed on müügil Piletilevis.

CD-le jõudnud lugude nimekiri:

1. “Ma olen siin” (+Robert Linna)
2. “Tühjast tüli liiga palju” (+Tanel Padar)
3. “Ainuken” (+Riho Sibul)
4. “Lilled ja liblikad” (+Birgit Varjun)
5. “Kui on liiv lennanud tuulde” (+Hendrik Sal-Saller)
6. “Ootame” (+Rainer Michelson)
7. “Taevatähtedest tee” (+Lenna)
8. “Loomulik sarm” (+Karl-Erik Taukar)
9. “Sügise kuld” (+Riho Sibul) 
10. “Kiire” (+Antti Kammiste)
11. “Rändur” (+Jalmar Vabarna)
12. “Legend” (+Ott Lepland)
13. “Veel üks laul” (+Robert Linna)
14. “Täna ainult päikest näen” (+Kerli Kivilaan)
15. “Kohtume taas” (+Supernova)Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.