KUULA | KOIT TOOME AVALDAS PEAGI ESILINASTUVA KOMÖÖDIAFILMI “JAHIHOOAEG” TUNNUSLOO, MILLE AUTORITE SEAS ON JANA HALLAS JA VICTOR CRONE

Kuvatõmmis TV3 saatest “Eesti otsib superstaari”

Muusik ja telesaate “Eesti otsib superstaari” kohtunik Koit Toome avalikustas täna, 19. novembril uue singli “Vastu tuult”.

Laulu autorid on Adam Jönsson, Calle Hellberg, Jana Hallas, Nils Rulewski Stenberg ja Victor Crone ning see on pärit 3. detsembril kinodesse jõudvast kodumaisest komöödiast “Jahihooaeg”.

“Mis siin salata, närv on sees,” kirjutas Koit Toome paar päeva tagasi sotsiaalmeedias. “Elus esimest korda võtsin vastu helindada filmi. Esimene singel “Vastu tuult” jõuab teieni juba 19.11, mis on ühtlasi ka filmi “Jahihooaeg” tunnuslooks!”.

Linateose “Jahihooaeg” peategelaseks on hiljuti lahutanud Eva, keda kehastab Harriet Toompere. Naine kardab, et jääb ilma nii oma pojast kui ka parimast sõbrannast Marleenist (Mirtel Pohla), sest eksmehe uus noor kallim Isabel (Grete Kuld) on kogu tema elu üle võtnud. Eva otsustab iga hinna eest oma positsioonid tagasi võita, sest kaotada pole enam midagi. Ta läheb koos sõbranna Marleeni ja rivaal Isabeliga väljasõidule, mis on täis naljakaid äpardusi, kirglikke tülisid ning jahti nii ulukitele kui meestele. Jõulusagina keskel toimuva pöörase seikluse ajal saavad sõbrannadele mõnedki asjad selgemaks. Koomilistele sekeldustele ei paista aga lõppu tulevat.


Laul Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.