AINULAADNE KÕLA EESTI MUUSIKAS: HELDUR JA KELLY VASK AVALDASID DEBÜÜTSINGLI

heldur ja Kelly Vask (foto: Joanna Põlda)

Väga erinevate taustadega muusikud on loonud midagi tõeliselt värsket, kus klassikalise-, jazz- ja Ladina-Ameerika mõjutustest on loodud seletamatusse žanrisse kuuluv poplugu. “Viimane X” on sündinud kahe noore laulukirjutaja-produtsendi koostööna ning sai oma esimese tõuke Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli muusikaprodutsendi kursuselt, mille mõlemad sel aastal lõpetasid.

Seni ooperilauljana ja klassikalise muusika interpreedina tuntud heldur ühendab oskuslikult klassikalise muusikapõhja ja kaasaegsed mõjutused, mis on selgelt äratuntavad ka vastvalminud singlis. Viimasel ajal ingliskeelset muusikat avaldanud Kelly Vask teeb loos kaasa mesihäälse lauljatarina, leides sel korral seikluste väljendamiseks emakeelsed read.

“Ja nüüd viimast korda paned oma varba siia ämbrisse,” ütleb Kelly loo tausta avades. Singel räägib enese jälgedes käimisest, kus kordad juba tehtud vigu ja jõuad ringiga jälle algusesse tagasi, kuniks üks kord on viimane kord. “Aga kes teab, äkki ei olegi viimane kord… seda ei tea kunagi,” lisab ta.

Kuula värsket singlit “Viimane X” siit või oma lemmikplatvormilt:


Jälgi helduri ja Kelly tegemisi sotsiaalmeedias:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.