RUBUNDI AVALDAS TEISE ALBUMI “MÜHA” JA ESITLEB SEDA 1. DETSEMBRIL HOBUVESKIS

Albumi kujundus

Ansambel Rubundi on välja andnud oma teise kauamängiva. “Müha” nime kandev album meelitab kuulaja endaga meelesoppidesse, kuhu sattumiseks tuleb kiirelt peatänavalt maha astuda, niiskele rohule külitada ja lasta meeltel segamatult rännata inimeseks olemise võluvas rägastikus.

Plaadil kõlavad 12 eestikeelset laulu, millele on originaaltekstid ja muusika loonud laulja, laulukirjutaja ja kitarrist Liisa Tetsmann. Rubundi tuumikusse kuuluvad veel kontrabassist Martin-Eero Kõressaar ja trummar Indrek Tetsmann, ent oma panuse albumi sünnile ja kõlarikkusele on andnud ka klahvimängijad Rain Rämmal ja Mati Vaarmann. Nagu Rubundi esimene album “Mõttemets”, on ka “Müha” talletatud tundliku kõrvaga Margus Alviste stuudios (Funki Factori Audio Production Studio).

Rubundi tähistab oma albumi ilmumist plaadiesitluskontserdiga 1. detsembril kell 19.00 Hobuveskis. Kontserdi koosseis on pisut suurem ja laval liituvad bändiga kitarrist Grigori Rõžuk ning bäkilauljad Helen Kannus ja Keidi Vatter. Pileteid saab osta siit!

Kuula albumit Spotifyst või bandcampist!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.