SÜGISPIMEDUSSE TOOB VALGUST OTT LEPLANDI VÄRSKE SINGEL “MINA VEEL SIND EI TEA”

Foto: Erlend Štaub

Muusik Ott Lepland tuli täna, 5. oktoobril välja videosingliga “Mina veel Sind ei tea”.

“Laul räägib inimese rändamisest eluteel, oodates ja otsides enda kõrvale kedagi, kellega seda teekonda jagada. Endalegi ootamatult võib keegi – see õige, meie teele ilmuda väga ootamatult, üleöö, meile endalegi suure üllatusena nii, et kogu see olukord võib meis tekitada kohmetust ja isegi kerget ehmatust, samas nõudes ka aega, selle kõigega kohanemiseks,” võtab värske pala olemuse kokku loo autor ja esitaja Ott Lepland.

Laulu tegemise protsess algas käesoleva aasta jaanuaris, mil Ott läks produtsent Karl-Ander Reismanni juurde oma loo demoga. Ühisest edasiarendusest sündiski lugu, mis tänaseks kannab pealkirja “Mina veel Sind ei tea”. Kergelt funkylikule olemusele otsustasid autorid anda ka pisut 1980ndate kõla ja iseloomu. Laulu loomise käigus katsetati erinevaid meloodilisi, harmoonilisi ja produktsiooni lahendusi ning lõpptulemusena saadi mõnusalt ajas rändav süntees. Sõnad kirjutasid Ott Lepland ja Karl-Ander Reismann kahasesse ning viimase sensuaalse puudutuse andis tekstile Maian Kärmas.

Laulu produtsent ja kaasautor Karl-Ander Reismann võtab tehtud töö kokku järgmiselt: “Otiga oli see meil juba teine koostöö, peale eelmise aasta ballaadi “Lootuses”. Mõlema loo protsessid on mulle väga meeldinud. Ott on väga hea energiaga artist, kellega stuudiopäevad mööduvad väga positiivses meeleolus. Selle loo puhul sai Ott veidi oma mugavustsoonist taas välja astuda ja katsetada stiililiselt midagi uut ja värsket, mida ka mul, kui produtsendil oli põnev kõrvalt jälgida.”

James Bondi uue filmi esilinastumise ajal ei ole ainus stiilne mees ekraanidel Daniel Craig, vaid ka Vahur Valgmaa poolt Ott Leplandi uuele loole vändatud muusikavideos näeb üht šikki härrasmeest elukogenud pilgul oma muusikasse valatud šarmi edasi andmas.


Laul Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.