EWERT SUNDJA AVALDAS ESMAKORDSELT SOOLOARTISTINA UUT MUUSIKAT

Pressifoto

Laulja, helilooja ja ansambli Ewert and The Two Dragons liider Ewert Sundja avaldas täna, 24. septembril esmakordselt uut muusikat sooloartistina. Ewerti sõnul ei ole vaja karta, et soololugude avaldamine on mingilgi määral Draakonite lõpp: “Pärast viimast kontserte täis suve on Draakonid tugevad ja indu täis nagu alguses”.

”On mingi hulk emotsioone ja muusikat, mida on raske vahetult edasi anda kui need on bändina läbi töödeldud. On materjali kus ma tean, et ma tahan meie kamba mõtteid ja neljakesi parima lahenduse leidmist. Aga on midagi, mis on ainult minu oma ja mulle tundus aus ja õige seda enda nime alt jagada,” selgitab Sundja uute lugude avaldamise tagamaad sooloartistina.

Ewert Sundja uutest lugudest:

””Goodnight, Goodnight” on pühendatud mu tütardele, kellel varem või hiljem tulevad esimesed armumised ja ilmselt ka lahkuminekud ning pisarad – kõik need asjad mis inimeseks kasvamisega kaasas käivad. Aga mulle jäävad nad tütardeks elu lõpuni ja ma võtan nad ikka õhtul kaissu ning laulan unelaulu.

Laulukirjutajana ja lugude jutustajana tuleb end tihti panna võõrastesse kingadesse. Proovida tunda kellegi teise tundeid ja elada läbi kellegi teise emotsioone. ”Half of It” sündis peale ühe raamatu lugemist, kus olnud lugu petmisest mulle hinge läks. Üritasin olla selles olukorras ja tajuda, millised mõtted ja sõnad pähe tulevad.”

Uute lugude produtsentideks on Ewert Sundja ja Sander Mölder. Kokkumäng Kaarel Tamra, mastering Minerva Pappi poolt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.