TÄNA ÕHTUL SELGUVAD TÄNAVUSED EFTA VÕITJAD, MUSITSEERIVAD VANILLA NINJA NING ELERYN TIIT

Fotokollaaž: Vanilla Ninja ja Eleryn Tiit (pressifotod)

Täna, 17. septembri õhtul toimub Alexela kontserdimajas Eesti filmi- ja teleauhindade pidulik gala. Tänavused nominendid selgusid rekordilise 288 kandidaadi seast ja juba loetud tundide pärast on selge, kellest saavad tänavused laureaadid. EFTA galat kannavad üle ETV ja ETV2.

Eesti Filmi Instituudi juht Edith Sepp ütles, et on tänavuse gala eel ootusärev. “Viis aastat on möödunud esimesest EFTA galast ja mul on hea meel, et auhinnad on leidnud oma koha Eesti kultuurimaastikul. Kui viis aastat tagasi tuli vastata küsimustele, miks on EFTA-t vaja, siis tänaseks on alles jäänud vaid üks küsimus – kellest saavad tänavused võitjad?”

EFTA 2021 võitjate selgumisele saab publik kaasa elada ETV ja ETV2 telekanalite vahendusel. Otseülekanne algab kell 18.30 ETV2 kanalil, alates kell 20.00 saab galat jälgida ETV vahendusel. Pidulikku galat juhib Tõnis Niinemets.

“Lisaks võitjate selgumisele ootab publik kindlasti ka Vanilla Ninja esinemist. Mul on väga hea meel, et just EFTA gala on see, mis toob armastatud tüdrukutebändi taas lavale. Eriti rõõmustab mind see, et bändiliige Piret Järvis-Milder on ka ise 2017. aasta EFTA laureaat, mis näitab, kui mitmekülgsete talentidega on tegu! Lisaks toob rahva ette oma uue singli ka lauljanna Eleryn Tiit. Nii et põnevust jagub kogu õhtuks,” kinnitas Sepp.


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.