MUTANT DISCO TULEB TAGASI JA KORRALDAB BALLI

Mutant Disco tiim (vasakult): Raul Saaremets, Rhythm Doctor ja Siim Nestor/Lill Slim (foto: Laura Nestor)

Legendaarne seeriapidu Mutant Disco tuleb sel nädalal korraks pikalt jõudeajalt tagasi ning viib reedel, 17. septembril Patarei Merekindluses läbi kolmes erinevas tantsusaalis toimuva balli live-esinejate ning terve rea DJdega.

Peol, mis on ühtlasi Patarei Merekindluse sisehooaja avapidu, annab kontserdi ansambel Röövel Ööbik, koosseisus Tõnu Pedaru, Allan Hmelnitski ja Raul Saaremets. Ette kandmisele tuleb pool bändi 1994. aastal ilmunud klassik-albumi “Psychikosmos” materjalist ning hittidest perioodist, kui tantsumuusikatrio tegutses Una Bomba nime all.

Röövel Ööbikuga samas saalis mängivad Mutant Disco klassikuid tulevikust, olevikust ja minevikust DJd Rhythm Doctor ja Raul Saaremets.

Lil Peo-nimelises saalis Mutandi ballil astub live’iga publiku ette noor trap-muusika kangelane Lil Till, kes on parasjagu oma esimest kauamängivat viimistlemas.

Samas ruumis mängivad uue laine räpp-muusikat DJd N8, $trada ja Lill Slim.

Balli kolmas saal on ainult DJde päralt. Plaadimängijate taha asuvad tänavu suurepärased albumid välja andnud artistid Manna ja Maarja Nuut, moodsa techno-muusika spetsialist Ellen Vene, Laura Nestor kaasaegse afro-biidi setiga ning Lotte Jürjendal spetsiaaliga Michael Jacksoni loomingust.

Mutant Disco Ball toimub Patarei Merekindluses kolmes kõrvuti asuvas ja omavahel ühendatud baaris Naiiv, Kiix ning Pühaste Taproom.


Mutant Disco Ball

Reede, 17.09
Patarei Merekindlus (baarid: Naiiv, Kiix ja Pühaste Taproom)

Live:
Röövel Ööbik
Lil Till

DJd:

Ellen Vene
Laura Nestor
Lill Slim
Lotte Jürjendal
Maarja Nuut
Manna
N8
Raul Saaremets
Rhythm Doctor
$trada

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.