IVI RAUSI JA HYRR INNOKENT VAINOLA LENNUTAVAD MUUSIKAMAAILMA ÖISELT UNENÄOLISE REMIXI LOOST “SA JOONISTAD MU UND”

Jazzlauljatar ja muusik Ivi Rausi ning produtsent-laulukirjutaja Hyrr Innokent Vainola lennutavad muusikamaailma öiselt unenäolise remixi “Sa joonistad mu und”.

Hyrr Innokent Vainola: “Kui varem olen olnud produtsendi või laulukirjutaja rollis, siis seekord algas kõik valmis loost. Esmalt üllatusin ja tundsin, et see on ju juba väga hea laul. Kuhu edasi? Hakkasin katsetama. Võtsin loo nagu pusle tükkideks lahti ning lõin hetkeseisundi ja tunde ajel uue formatsiooni. Teistsuguse pildi tekitamine oli veidralt põnev protsess. Sain sobrada nii enda kui ka muusikute mõtetes. Püüdsin olla väikese ökoloogilise jalajäljega. (Taas)kasutasin algmaterjalina võimalikult palju muusikute ideid, et ehitada nendest vundament, mille ümber riputasin enda loodud muusikalisi ornamente. Tundsin, et mu esmane funktsioon on olla tihedam filter juba olemasolevale muusikale. Usun, et unenägudest rääkiv laul sai läbi minu remixi veelgi unenäolisemaks. Ühtlasi kaotasin ma ametlikult oma “remixi süütuse”.”

“Sa joonistad mu und” originaal pärineb Ivi Rausi albumilt “Üks-Teist”, mis ilmus käesoleva aasta veebruaris.


Soovitatav ajavahemik kuulamiseks: 23.00-05.00
Soovitatav nivoo kuulamiseks: vali!
Soovitatavad asukohad kuulamiseks: voodi, ööklubi, elutuba, tänav, hoov/õu

  • Muusika ja arranžeering – Ivi Rausi
  • Remix – Hyrr Innokent Vainola
  • Tekst – Anneliis Kõiv
  • Muusikud – Raun Juurikas klaveril, Ahto Abner trummidel, Mihkel Metsala flüügelhornil, Karl M Pennar kitarril ning Robert Rebane basskitarril
  • Kujundus – Toom Raudsep
  • Foto – Raul Ollo

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.