JUBA REEDEL! HIIU PUBI SÜGISHOOAJA AVAB JÄÄÄÄR

Kuigi Hiiu Pubi asub Pärnusse viiva tee ääres, tuleb reedel, 10. septembril selle sisekontsertide hooaega avama hoopis üks legendaarne Tartu bänd. Selleks on muidugi mõista Supilinna boheempoeetide kuulus kultusbänd Jäääär.

Kuna tegemist on ühe kõigi aegade suurima bändiga, mis väikesest puust linnast eal välja kasvanud ning mille austajaskond on tänaseks ammu põlvkondadeülene, tõotab Jääääre kontsert pakkuda nii nostalgiat kui avastamisrõõmu väga laiale ringile. “Meie varasalves on pea paarikümne albumi jagu laule, nii hitte kui nende varju jäänud pärle,” vihjab Jääääre solist Jaan Sööt bändi eeldatava kontserdikava kohta paljutõotavalt.

Seega võivad esitusele tulla need vanad laulud, mille saatel jõid tudengid Tartu ühiselamute tubades odavat veini juba Eesti esimesel taasiseseisvuse talvel kolmekümne aasta eest, kui ka need uued palad, mida kuulavad nende toonaste tudengite praegustest tudengitest lapsed nendes samades ühiselamute tubades. Igal juhul tõotab Jääääre kontsert Hiiu Pubis kujuneda mõnusaks olemiseks, mis võiks kesta lõputult.

Hiiu Pubi sügishooaja avakontsert ansambliga Jäääär toimub reedel, 10. septembril algusega kell 19.00. Korraldajad paluvad kaasa võtta koroona vaktsineerimis- või läbipõdemise tõendi, värske PCR-testi tulemuse või varuda kohapeal testimiseks veerand tundi aega.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.