TALENDIKAS LAULJA-PRODUTSENT VIVIAN AVENT ANDIS VÄLJA UUE VIDEOSINGLI

Pressifoto

Noor laulja-produtsent Vivian Avent astub kuulajate ette uhiuue singliga “feels new”, mida saatmas ka mõnusalt suvine video. Lugu on sissejuhatuseks järgmise aasta esimeses pooles ilmuvale EP-le.

Oma järjekorras kolmanda singliga “feels new” toob Vivian Avent kuulajaskonnani souli-hõngulise elektroonilise pala, mis teejuhiks neiu uuele muusikalisele suunale ning järgmise aasta esimeses pooles ilmavalgust nägevale EP-le. Viviani enda poolt kirjutatud ning produtseeritud lugu oli samuti üks osa Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli muusikaproduktsiooni kursuse lõputööst.

Rahulikuma tempoga laul kirjeldab autori vabanemist oma suurimatest hirmudest ja kartustest ning iseloomustab tunnet, mil moel Vivian maailma uuel viisil tunnetab. Niisamuti kõneleb pala põnevusest, mis kaasneb õppides nii iseennast kui ka end ümbritsevaid inimesi uuesti usaldama. Singli visuaalse materjali jäädvustasid Tallinna rannajoonel Hannalore Karmel Juurikas ning Grete Teigamägi. “Mere temaatika tundus “feels new” puhul ainuõige – vesi sümboliseerib selgust ning tuletab meelde olla hetkes ning lasta endil voolata, just nagu väljaantav lugugi,” sõnas Avent.

“See on arvatavasti kõige vahetum lugu, mille ma kunagi kirjutanud olen – sain enda seest paberile kirja kõik emotsioonid, mida antud ajahetkel tundsin. Vahel ise pala uuesti kuulates, tuleb see kõik justkui uuesti meelde – pisut üllatuslikkust, veidike ootusärevust ning vastukaaluks sellele meelerahu. See on täiesti esmakordne tunne!”

Viviani näol on tegemist noore ning talendika noore artistiga, kes sai käesoleva suve hakul Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis muusikaproduktsiooni eriala lõputunnistuse, seda Taavi Paometsa poolt juhitud kursuse teisel lennul. Varasemalt on neiu tee laiema publikuni leidnud läbi singlite “IDWLYG” ning “Ghost Town”, millest viimasele omistatud ka Raadio 2 nädala demo tiitel. Oma õdusas kodustuudios loodud muusikapalade puhul pöörab Vivian suurt rõhku ka harmooniatele, mis tema juba omalaadset vokaali suurepäraselt täiustavad.


Laul Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.