JONAS.F.K SÕLMIS LEPINGU WARNER MUSIC BALTICSI KOHALIKU KOOSTÖÖPARTNERIGA SMUUV RECORDS

Foto: Silver Mikiver

Jonas Kaarnamets aka jonas.f.k on oma sooloprojektiga sõlminud lepingu Warner Music Balticsi alaharu plaadifirmaga Smuuv.

Kitarrist ja laulukirjutaja Jonas Kaarnamets on Eesti muusikamaastikul olnud tegev juba ligi 10 aastat. Alternatiivbändi Frankie Animal asutajaliikmena on ta nii stuudios kui ka live’is teinud koostööd suure hulga nimekate kodumaiste artistidega, sealhulgas Erki Pärnoja, NOËP’i ja Sander Mölderiga.

jonas.f.k debüütalbum ‘’buda.01’’ ilmus TIKS rekords alt ning sai positiivse vastukaja osaliseks nii muusikasõprade kui kriitikute poolt, olles lisaks nomineeritud Eesti Muusikaauhindadel parima debüütalbumi kategoorias. Hetkel kompab jonas.f.k piire uue muusikaga ja valmistab ette järgmist kauamängivat. Tema hiljutine singel “LondonParisChicago” võeti samuti avalikkuse poolt hästi vastu ning see veetis Raadio 2 enimmängitud lugude tabelis kokku kolm kuud.

Plaadifirmaga koostöös on esimeseks reliisiks juba sellel neljapäeval, 26. augustil ilmuv singel “(They’re Calling Us) Loco”, mis on esimene lugu peagi ilmuvalt EP-lt.

“Mulle on alati meeldinud uute inimestega töötamine, Mihkel ja Anton tundusid selleks täpselt õiged härrad. Tundub, et nad saavad aru, mida ma teha tahan ja oskavad aidata mu mussi värgi uuele tasemele viia,” kommenteerib jonas.f.k.

Smuuv Records asutati Anton Musta ja Mihkel Sirelpuu eestvedamisel eelmise aasta detsembris, plaadifirma teeb hetkel koostööd artistidega Gameboy Tetris, Raul Ojamaa ja Andreas. “Jonas on üks andekamaid uueaja artiste, kellel on äärmiselt suur potentsiaal. Oleme põnevil meie ühise teekonna eel,” lisab Smuuvi asutaja Anton Must.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.