ANSAMBEL SHANON AVALDAS UUE MUUSIKAVIDEO

Kuvatõmmis videost

Ansambel SHANON avaldas muusikavideo oma hiljutisele singlile pealkirjaga “Paar tundi veel”, mille muusika autoriteks on Janek Harik ja Taavi Immato ning sõnad kirjutas Taavi Immato.

“Tõsi – lugu sai valmis juba mõned nädalad tagasi ja liikus siis Spotify’sse kuulamiseks. Nüüd aga saavad inimesed lugu nautida ka YouTube’i vahendusel ja seda juba koos suvehõngulise videoga,” kommenteeris SHANON’i laulja ja kitarrist Taavi Immato. “Tekkis mõte teha selline kergelt humoorikas video, sest tõsiseid teemasid jagub meedias viimasel ajal küllaga,” lisas bändi kitarrist Janek Harik.

Muusikavideo sisuks on aiapidu, mis hoolimata pingutustest järjest rohkem kiiva kisub. Aga kõik pole alati nii nagu paistab ja toimub ka ootamatu pööre. Vaata ise lähemalt, mis täpselt juhtub!


Muusika: Taavi Immato / Janek Harik
Produtseerinud: Taavi Immato / Janek Harik
Sõnad: Taavi Immato

SHANON tegutseb aastast 2009. Ansambli varamus on kaks täispikka stuudioalbumit “Üksinda” ja “Tuhat ja üks ööd” ning hulganisti raadiohitte: “Varbad liivas”, “Siia ma jään”, “Suvi kestab veel”, jm. 2019. aastal võitis ansambel Eesti Muusika Karika tiitli.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.