SUVEKONTSERT HOOG! AVAB NÕMMEL UUE KONTSERDIPAIGA

Priit Võigemast ja Vaiko Eplik (pressifoto)

Reedel, 13. augustil toimub Nõmmel restorani Kius hoovis suvekontsert Hoog!, kus astuvad üles DJ Heidy Purga, Liisi Koiksoni trio ning duo Võigemast-Eplik. “Kontserdiga tähistab Nõmme Kultuurikeskus oma 75. hooaja lõppu – ja nad ei väsi meid kõiki üllatamast nii heade mõtete kui ka sooviga leida huvitavaid võimalusi!” ütleb linnaosa vanem Grete Šillis.

Lõppev hooaeg ei olnud arusaadavatel põhjustel ka Nõmme Kultuurikeskuses just üritusterohke, küll aga jõuti võõrustada mitmeid nimekaid muusikuid – hooaja avas Lexsoul Dancemachine, kevadel piirangute leevenedes toimus Rita Ray kontsert. Juubelihooaja lõppu sobib hästi augustikuine vabaõhukontsert, mil remondis olevast kultuurikeskusest kolitakse üle kõrvalnaabrite tagahoovi, et panna seal üles suur lava ja nautida head muusikat.

“Restorani Kius hoov on seni täiesti avastamata kontserdipaik,” ütleb Nõmme Kultuurikeskuse direktor Liina Amon. “Kevadel juubelihooaja lõpp-punkti planeerides mõtlesime vabaõhuüritusele – ning naabrite, restorani Kius hoov sobis hästi mitmes mõttes – esiteks on tegemist piiratud alaga ning boonusena on otse kohapeal olemas ka hea restoran. Oli vaja vaid leida head esinejad!”

Kontserdipaiga uksed avatakse kell 18 ning õhtut alustab plaadimuusika valikuga DJ Heidy Purga. Laval astuvad üles Liisi Koikson koos Erki Pärnoja (kitarr) ja Marti Tärniga (bass), õhtu lõpetavad ammused sõbrad ja nooruspõlve bändikaaslased Priit Võigemast ja Vaiko Eplik.

NB! COVID-tõendita osalejatele on võimalus kohapealseks testimiseks. Vaata lähemalt www.nommekultuur.ee.

Liisi Koikson (pressifoto)

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.