SELGUSID “EESTI OTSIB SUPERSTAARI” UUE HOOAJA KOHTUNIKUD!

TV3 avalikustas, et sügisel televaatajate ette jõudva talendisaate “Eesti otsib superstaari” žüriilaua taha istuvad kolm kohtunikku – Birgit Sarrap (fotol), Koit Toome ja Mihkel Raud.

Superstaarisaate senise seitsme hooaja jooksul on kohtunikelaua taga olnud Mihkel Raud, Rein Rannap, Heidy Purga, Maarja-Liis Ilus, Mart Sander, Tanel Padar, Jarek Kasar, Eda-Ines Etti ja Koit Toome.

“Eesti otsib superstaari” uut hooaega juhib Karl-Erik Taukar. Eesti kaheksandale superstaarile kuulub TV3 ja SEBi poolt 10 000 eurot ja artistileping Universal Music Balticsiga, millega kaasnevad lühialbum, mis valmib tipp-produtsentide käe all ja professionaalne muusikavideo. Peale selle saab võitjast Universal Music Balticsi prioriteetartist; võitja singlid/lühialbum saavad professionaalse meeskonna turundustoe ja täismahus Spotify Premiumi promokampaania.

Eelvoorudesse registreerumiseks on vaja täita ankeet TV3 kodulehel. Saatesse saab end kirja panna kuni 14. augustini, mil Ülemiste keskuses toimub superstaarisaate 8. hooaja suur avavoor, kuhu saab saabuda ka ilma eelregistreerimiseta. Küll aga tähendab see, et tuleb arvestada pikema ootusajaga.

Kõikidele avavoorule saabujatele tagatakse turvalisus, mis tähendab, et inimesed eraldatakse grupiti, et hoida kinni kõikidest Terviseameti ettekirjutustest ning hoida kõik tervetena. Võimalusel kaasa võtta vaktsineerimispass, värske negatiivne koroonatest või tõend haiguse läbi põdemisest.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.