INTSIKURMU FESTIVAL JÄÄB KOROONAPIIRANGUTE TÕTTU ÄRA

Foto: Martin Kosseson

Valitsuse kehtestatud piirangute ning COVID-19 leviku tõttu Eestis lükkub Intsikurmu festival edasi 2022. aastasse, teatasid ürituse korraldajad.

“Intsikurmul on olnud alati teatud standard. Nendes tingimustes, mis täna maailm meile viirusega on ette veeretanud, on võimatu meil inimestele pakkuda suurepärast festivalielamust,” selgitas Mihkel Kübar.

Kõik soetatud piletid kehtivad 2022. aastal toimuval Intsikurmul. “Kui nädal tagasi olime kindlad, et festival on võimalik, siis viimase kahe-kolme päeva sündmused näitavad, et see nii enam ei ole,” lisas Kübar.

Festivalimeeskond leiab, et taas on käes olukord, kus kõik pooled peavad pingutama täiel rinnal, et viiruse kolmas laine ei laastaks ühiskonda rohkem, kui ta senini on teinud.

“Antud oludes ei suuda me festivali korraldajatena tagada inimeste turvalisust. Käes on jälle hetk, kus tuleb vähendada kontakte, olla valvas, jälgida hoolega enda ja lähedaste tervist,” lisas Kübar.

“Oluline on, et noored saaksid koolis käia, inimesed tööl ja seetõttu anname oma festivali edasilükkamisega tagasihoidliku panuse viiruse leviku pidurdamisele.”

Festival kutsub üles kõiki piletiostjaid toetama festivali sellega, et nad ei küsi oma piletiraha tagasi, vaid tulevad festivalile 2022. aastal. Intsikurmu 2022 toimub 5. ja 6. augustil Põlvas Intsikurmu metsapargis.

Tänavune festival pidi Põlvas aset leidma 6. ja 7. augustil ning esinejate nimekirjas olid teiste seas KiROT, Mahavok, Egert Milder, Paul Oja ja The Boondocks.

2. augustist võib sisetingimustes toimuvatel nakkusohutuse kontrollita üritustel ja tegevustes osaleda kokku kuni 500 ja väljas kuni 1500 inimest. Alates 9. augustist on aga siseruumides toimuvatel üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.