RETROMUUSIKA FESTIVALI WE LOVE THE 90S KÜLASTAJA MEELESPEA

29.07-31.07.2021 Tallinna Lauluväljakul toimuv retrofestival We Love the 90’s korraldaja tuletab külalistele meelde, millega tuleb arvestada, et üritus mööduks kõigi jaoks muretult ning meeleolukalt.

Festivali külalistelt ei nõuta COVID-19 testi ega muid tõendeid! Korraldaja palub aga kõigil, kes tunnevad end halvasti või kahtlevad oma tervislikus seisundis, jääda koju.

Vanusepiirang üritusel puudub. Alaealisel on festivali alal lubatud viibida täisealise pileti ostnud saatjaga. Lastele vanuses kuni 9 eluaastat (k.a) sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta. Korraldajal on õigus paluda dokumenti.

Ligipääs ratastooliga on olemas.

Festivali alal saab tasuda sularahas ning pangakaardiga.

Parkimine lauluväljaku ümber on piiratud. Korraldaja palub võimalusel kasutada ühistransporti.

Festivali väravad avatakse neljapäeval ja reedel kell 17.00 ning laupäeval kell 16.00.

Festivali alal ei ole lubatud oma söök ja jook; tuli- ning külmrelvad; vihmavarjud; lemmikloomad; oma taara ja muud esemed, mis võivad kahjustada teisi külastajaid.

Festivali alale ei ole lubatud siseneda professionaalse foto-, video- või audiosalvestuse tehnikaga.

Festivalile ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid. Korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest olenemata pileti olemasolust.

Retrofestivalil astuvad üles Scooter, Cascada, Sash!, Groove Coverage, Alice DJ, Ice MC, East 17, Sin With Sebastian, Julia Volkova jpt. Ajakava näeb siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.