📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | LEGENDAARSE SUVELOO “VALGED ÖÖD” UUSVERSIOON HÄÄLETATI TEIST KORDA TIPPU

Getter Jaani ja Koit Toome (pressifoto)

Suvefestivalid on melomaanide rõõmuks täies hoos. Näiteks eelmisel nädalavahetusel toimunud merepidu Sail Tallinn meelitas kohale 125 000 külastajat ja sel nädalal leiab aset populaarne Viljandi Folk, kust teeb otseblogi ka MuusikaPlaneet. Kõiksugu üritusi toimub praegusel ajal väga palju, nii et tasub silmad-kõrvad lahti hoida! 😉 Kuna täna on esmaspäev, siis vaatame nüüd üle, milliseks kujunes meie lugejate koostatud iganädalane TOP 10 pingerida ja kas seal ka mõnusaid suvehitte leidub.   

Õige vastus on: leidub küll! Kohe esikohal asub esmakordselt 10 aastat tagasi avaldatud suvehitt “Valged ööd” Getter Jaani ja Koit Toome esituses, mis on aastal 2021 saanud omale uue kuue. Meie tabelis on laul püsinud kolm nädalat ja neist kahel korral ka võidurõõmu maitsnud. “Tähistades selle suure suvelaulu kümnendat sünnipäeva, otsustasin loo teha uuesti nullist, ehk laulsime uuesti vokaalid ja tegin täiesti uue produktsiooni,” lausus pala autor ja produtsent Sven Lõhmus. “Tulemus tuli ootuspäraselt äge ja samas ka äratundmisrõõm paljudele. Tundub, et “Valged ööd” on peolugu, mis jääb kestma veel pikki aegu.”

Poploole järgneb MP TOP 10-nes rokikas pala “Seitse deemonit”, mille esitajad on ansambel Sorus ja kitarrist Brad Jurjens. Tegemist on esimese looga jõulude paiku ilmuvalt piraadi-teemaliselt kontseptplaadilt. 

Esikolmikule paneb punkti tabeli praegune veteran – Ragnar Huoponeni ehk Ragnari soolosingel “Kõigele ei pea nime andma”, mida artist kommenteeris järgmiselt: “Alatihti elus me sildistame, anname nimesid suhetele, olukordadele ja asjadele. See võib ühele poolele tekitada tuska ja teisele poolele annab hea vabanduse. Kokkuvõtvalt lugu sellest räägibki.”

Eelmise korra hõbemedali omanik Synne Valtri on oma bändimeestega sel nädalal positsioonil #4, looga “Eile veel”. Viiendale kohale jõudsid aga elektroonilise muusika duo WATEVA ja lauljatar Emily J. Nende lugu kannab nime “Someone Better” ja see pärineb WATEVA 6. augustil ilmuvalt debüütalbumilt “Disposable Society”. 

Kuula #1 lugu “Valged ööd X” ning seejärel tutvu kogu tabeliga: 


MuusikaPlaneedi TOP 10 #307 (19. juuli):

1 (1) [3] Getter Jaani & Koit Toome “Valged ööd X” (22.61%)
2 UUS [1] Sorus feat. Brad Jurjens “Seitse deemonit” (19.92%)
3 (4) [8] Ragnar “Kõigele ei pea nime andma” (15.71%)
4 (2) [4] Synne Valtri Band “Eile veel” (12.64%)
5 UUS [1] WATEVA feat. Emily J “Someone Better” (7.66%)

6 UUS [1] Curly Strings “Ei vaja maailm” (6.51%)
7 (3) [3] Vanilla Ninja “Gotta Get It Right” (6.13%)
8 UUS [1] Jaanus Saks x Johanna Randmann “Soovid täituvad” (4.21%)
9 UUS [1] Merilin Mälk “Edasi-tagasi” (2.68%)
10 (5) [2] Jyrise “California” (1.92%)

Hääli: 261 (aitäh!)

Tabelihundid on kursis, et edasi pääsevad vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

  • Bourbon Sugar “Lilled”
  • Duo Ruut “Nightingale”
  • Puuluup “Liigutage vastu”
  • Vanilla Ninja “No Regrets”
  • Ziggy Wild “Shot My Love”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 25. juulil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.