📸 GALERII | MEREPEO SAIL TALLINN TEISEL PÄEVAL ASTUSID ÜLES SMILERS, TRAFFIC, MARJU LÄNIK JA TEISED ARMASTATUD ARTISTID NING BÄNDID

Fotokollaaž: Smilers, Marju Länik, Pluuto

Vanasadama kruiisialal, Patarei merekindluses, Lennusadamas ja Noblessneri jahisadamas toimub 16.–18. juulini läbi aegade suurim merepidu Sail Tallinn. Mitmekülgne ja meeleolukas kolmepäevane programm koondab enda alla enam kui 200 artisti Eestist ja välismaalt. Laupäeval astusid teiste seas üles Smilers, Traffic, Marju Länik, Gram-Of-Fun, villemdrillem, Pluuto.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on tegu läbi aegade uhkeimate merepäevadega, mis toimuvad tänavu ära jäänud The Tall Ships Races 2021 Tallinna asemel. “Kuna töö ja ettevalmistus selle suurejoonelise sündmuse korraldamiseks kestis enam kui aasta, siis läks nii hästi, et sel aastal korraldame Tallinna kesklinna neljas sadamas merepidustused, mis on suuremad kui iial varem,” lausus Belobrovtsev. Muutunud on ka merepäevade nimi, tänavu toimuvad pidustused Sail Tallinn x The All Ships Races 2021 Tallinna nime all.

Sail Tallinnale paneb täna ilusa punkti esimest korda toimuv Baltic Regatta 2021, mis korraldatakse koostöös Klaipeda ja Szczeciniga. “Suured laevad lahkuvad siinsetest sadamatest 18. juuli keskpäeval ja alates kella 14 koondutakse Tallinna lahel toimuvale suurejoonelisele purjeparaadile. Paremad kohad erakordse vaatepildi jälgimiseks on Vanasadama kruiisiala promenaad, Linnahalli katus, kõik kesklinna sadamad ja Pirita tee,” ütles Sail Tallinna turundus- ja kommunikatsioonijuht Kati Remmelkoor.

Tutvu kogu programmiga siin: www.tallshipstallinn.ee/programm

NB! Terviseameti nõude kohaselt kehtib Vanasadama kruiisialal, Patarei merekindluses, Lennusadamas ja Noblessneri Sail Tallinna programmi alal eraldiseisev külastajate piirang, milleks on 5000 inimest.

Vaata fotosid ürituse teisest päevast:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.