📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | VALGED ÖÖD MEID AHVATLEVALT KUTSUVAD KAASA! 🎵

Koit Toome & Getter Jaani (pressifoto)

Eelmisel nädalal oli MuusikaPlaneedis pisike suvepuhkus, kuid nüüd – meie tavapärasel TOP 10 avaldamise päeval – on aeg tuua teieni eelmise hääletuse (28/06-04/07) tulemused. Mis siis uut? Päris palju, alustades sellega, et tabelil on uus #1! Tegu on legendaarse suvelauluga “Valged ööd”, mis nägi esmakordselt ilmavalgust kümme aastat tagasi ning sai hiljuti omale nii uue kuue kui ka muusikavideo. 

Getter Jaani ja Koit Toome poolt esitatud “Valged ööd” kogus MuusikaPlaneedi TOP 10-nes oma teisel nädalal 21,08% häältest. Laulu autoriks ja produtsendiks on hitimeister Sven Lõhmus, uusversiooni muusikavideo tegi Hindrek “Masa” Maasik. Lõhmuse sõnul unustas ta pala uuesti luues kõik vana, ainult laulu alguse vokaali sämpel on pärit aastast 2011, mis on justkui selle loo kaubamärk. Muide, “Valged ööd” asub hetkel tipus ka Kanal 2 uudistemagasini “Suvereporter” muusikatabelis Eesti TOP 10.

Meie pingerea hõbemedali napsas Synne Valtri Bandi hitt “Eile veel”, mis kerkis oma kolmandal nädalal koha võrra ülespoole. Synne kommenteeris singli ilmudes MuusikaPlaneedile, et ta esitles seda lugu oma bändipoistele juba märtsis ning kutid haakusid tema mõttega kohe. “Koostöö tulemusena, mil iga pillimees omapoolseid lahendeid ja nüansse lisas, see lugu selline saigi. Olin positiivselt üllatunud, et nende mõtted minu visiooniga nii üks-ühele klappisid,” märkis lauljatar. Singli video, mida on tänaseks päevaks YouTube’is uudistatud ca 44 200 korda, võeti üles imeilusal Paldiski pankrannikul.

Eelmise topi võitja, pop-rock ansambli Vanilla Ninja tagasitulekusingel “Gotta Get It Right” peab seekord leppima kolmanda positsiooniga. Juba sellel reedel, 16. juulil tuleb välja bändi uus laul “No Regrets”, mis olevat “positiivne lugu imeliste Iiri rahvamuusika elementidega”. Kõlab päris huvitavalt, õnneks saab juba peagi kuulda! 🙂

Tabeli ülemisse poolde hääletati veel ka Ragnar Huoponeni esitatud “Kõigele ei pea nime andma” (#4) ning Jyrise suvine pala “California” (#5).

Kuula esikoha lugu “Valged ööd X” ning seejärel tutvu kogu pingereaga:


MuusikaPlaneedi TOP 10 #306 (12. juuli):

1 (4) [2] Getter Jaani & Koit Toome “Valged ööd X” (21.08%)
2 (3) [3] Synne Valtri Band “Eile veel” (16.71%)
3 (1) [2] Vanilla Ninja “Gotta Get It Right” (13.37%)
4 (5) [7] Ragnar “Kõigele ei pea nime andma” (11.05%)
5 UUS [1] Jyrise “California” (9.51%)

6 UUS [1] LeHANNA “Suvi annab kõik andeks” (8.23%)
7 UUS [1] Jaagup Tuisk “Ma ju tean” (7.71%)
8 (2) [3] Karl-Erik Taukar “Superkangekaelne” (6.43%)
9 UUS [1] Laura Põldvere “Do It Right” (3.34%)
10 UUS [1] N-Euro “Never Never” (2.57%)

Hääli: 389 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

  • Curly Strings “Ei vaja maailm”
  • Jaanus Saks x Johanna Randmann “Soovid täituvad”
  • Merilin Mälk “Edasi-tagasi”
  • Sorus feat. Brad Jurjens “Seitse deemonit” 
  • WATEVA feat. Emily J “Someone Better”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 18. juulil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.