FESTIVAL VÕNGE TOIMUB JUBA SEL NÄDALAVAHETUSEL

Lexsoul Dancemachine (pressifoto)

Sel reedel ja laupäeval, 2. ja 3. juulil, toimub Tõrva vallas Sooglemäel, tulevase Mulgi Elamuskeskuse asukohas festival Võnge. Üles astuvad kuumad nimed nii Eestist kui ka välismaalt. Piletid on müügil Ticketeris.

Võnkujaid ootab ees kaks pikka idüllilist suvepäeva täis maitseid, kunsti, kultuuri ning muidugi kordumatut festivalimelu ja suurepärast muusikat. Lavadel näeb ja kuuleb hetke kuumimaid nimesid Eestist, nagu näiteks Lexsoul Dancemachine, Rita Ray, Lenna, Puuluup ja Erki Pärnoja ning põnevaid artiste mujal maailmast, sealhulgas L’Impératrice ja S+C+A+R+R Prantsusmaalt, The Mauskovic Dance Band Hollandist, Coops Suurbritanniast, Jay-Jay Johanson Rootsist ja Jesse Markin Soomest.

Alates tänasest ei pea kuni 5000 osalejaga sündmused enam külastajaid testima. Samuti ei ole kohustuslik esitada immuunsust tõendavat dokumenti ega kanda maski. Festival toimub vabas õhus ning ruumi jätkub kõigile. Kohapeal on olemas ka desojaamad käte desinfitseerimiseks ning inimeste liikumine on sätitud nii, et oleks võimalik teistega distantsi hoida. Seega on festival turvaline ja oodatud on kõik muusikasõbrad, kuid muidugi – kui tunned end kehvasti, jää palun koju.

Ühtekokku astub Võnkel kahe pika päeva jooksul üles 30 esinejat kahel suurel ning mitmel pisemal pop-up laval: Di Bosco, L’Impératrice ja S+C+A+R+R Prantsusmaalt, The Mauskovic Dance Band Hollandist, Coops Suurbritanniast, Jay-Jay Johanson Rootsist, Jesse Markin Soomest, Elizabete Balčus, Reinis Jaunais ja Toms Grēviņš Lätist ning Eesti artistidest Catapulta, Egert Milder, Ellip, Erki Pärnoja, I Wear* Experiment, Jarek Kasar, Kreatiivmootor, Kukerpillid, Lenna, Lexsoul Dancemachine, Manna, Mari Jürjens, Pluuto, Puuluup, Riffarrica, Rita Ray, Sammalhabe, Seltskond Pargis, Worn Öut ja YE.

Korraldajad tänavad: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Tõrva vald, Event Center, Eesti Kultuurikapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Punch Drinks, Valmiermuiža Pruulikoda, Prantsuse Instituut Eestis, Mulgi Pruulikoda, Pühaste Pruulikoda, Profia Arvestuse, Coop Tõrva, PrintLink, Orbital Vox, AW stuff, Tallinn Music Week, Noortebänd, Voog, Veebimajutus.ee. Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond toetab rändavat kultuurifestivali Võnge, mis tutvustab Eestit kui kultuuriturismi atraktiivset sihtkohta, 43 802,50 euroga.

Vaata ja kuula:

L’Impératrice (Prantsusmaa) “Erreur 404”:


S+C+A+R+R (Prantsusmaa) “Never Give Up”:


The Mauskovic Dance Band (Holland) “Continue The Fun (Space Version)”:


Jay-Jay Johanson (Rootsi) “Paranoid”:


Coops (Suurbritannia) “Crimes Against Creation”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.