EESTI POP-ROCK BÄND THE SKYLINE AVALDAS DEBÜÜTALBUMI “SÕIDAME SIIT KAUGELE”

“Sõidame siit kaugele” on THE SKYLINE’i esimene ainult originaallugudega album, mida fännid ja bändiliikmed on pikalt oodanud.

THE SKYLINE koondab enda nime taha laulja Joanna Tigase, basskitaristi Raul Arrase, kitarristi Avo Hani, ning trummari Siim Jõgioja. The Skyline’i esikalbumil on 11 lugu, millest 10 on kirjutatud bändi liidri ja basskitarristi Raul Arrase poolt, kes on tuntud kui ans. MAHAVOK põhikoosseisu muusik. Tekstid lugudele on aidanud luua Karel Reisenbuk, Mari Uri, Joanna Tigane, Hindrik Kipper ning Raul Arras ise.

Et seni on ansambel keskendunud valdavalt kaverdamisele, on bändi liidri Raul Arrase sõnul nüüd omaloomingulise albumi jaoks aeg küps. “Eks bändi tehes tekkisid ikka muusikalised ideed, mis tahtsid väljundit saada, teisalt sundis ka koroona midagi ette võtama, et muusika muusikutel päris unustusse ei vajuks, sest bänd peab olema pidevas arengus,” ütleb Arras.

“Mingist kindlast stiilist me lugude tegemisel lähtunud pole, kuid kandev roll on siiski pop-rockil,» selgitab Arras. Tema sõnul baseeruvad lood peamiselt rockiriffidel ja omaette väärtuseks on pea igasse loose põimitud kitarrisoolo, mida esitab meisterlikult oma fantaasiarikka pillikäsitlusega ansambli “traadimees” Avo Hani.

Bändi kõla muudab unikaalseks ja omanäoliseks laulja Joanna Tigase mahe laulumaneer. Trummar Siim Jõgioja lööb lisaks THE SKYLINE’ile kaasa ka bändis EVESTUS ning viib läbi trummishow programme. Kindlasti on kõik neli THE SKYLINE’i muusikut väga omanäolised muusikud, mis annabki loomingule selle võlu, mida nüüd ahjusooja albumi näol võimalik nautida on.

THE SKYLINE loodi viis aastat tagasi Raul Arrase ja laulja Joanna Tigase poolt, eesmärgiga pakkuda kvaliteetset tantsumuusikat nii era- kui firmapidudel ning ka avalikel esinemistel.

Verivärske esikalbumi esitlused toimuvad Tallinnas restoranis Chicago 3. juulil algusega kell 21.00 ja 16. juulil Viimsis, Black Rose Pubis, algusega kell 20.00.

Kuula albumit Spotifyst:


Kahele loole (“Sõidame siit kaugele” ja “Ülesse tõusta – edasi minna!”) on valminud ka muusikavideo: 


Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.