RETROFESTIVALI WE LOVE THE 90’S KÜLASTAJA KOROONATESTI TEGEMA EI PEA

Juuli viimasel nädalavahetusel Tallinna lauluväljakul toimuv regiooni üks suuremaid retromuusika festivale We Love The 90’s külastajalt väravas COVID-19 testi ega koroonavastast vaktsiini ei nõuta.

Sündmuse korraldajad on võtnud vastu otsuse, et viivad festivali läbi lähtuvalt Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud inimeste piirmäära arvule ehk arvule, millega testimine ei ole vajalik. “Lubatud on korraldada väliüritus maksimaalselt 5000 inimeselem, just nii palju festivalipasse on meil müügis ongi,” avaldab festivali peakorraldaja Sten-Erik Jantson olulise muudatuse.

Oluline on teada, et päevapassid tulevad müüki ainult kohapeal ürituse toimumise ajal ja juhul, kui festivali külastajate piirmäär ei ole veel ületatud.

“Endiselt kehtib reegel, et kui inimene tunneb end halvasti või kahtleb oma tervislikus seisundis, palume tal tingimata koju jääda,” tuletab peakorraldaja meelde.

Juba kuuendat korda toimuva festivali We Love The 90’s toob Tallinna lauluväljakule retromuusika melu kolmeks päevaks. Ürituse peaesineja on Scooter, kes esineb Tallinnas oma maailmaturnee raames.

29. juulil alustatakse millenniumi muusika ehk We Love The Millenium festivaliga. 30. juulil toimub eestlaste suure lemmiku ehk saksa tehno- ja tantsumuusika lipulaeva Scooter, kelle jaoks on tegemist esimese kontserdiga pärast koroonakriisi. Festivalile pannakse punkt 31. juulil 90ndatest tuntuks saanud lugudele ja artistidele keskenduv We Love The 90s programm.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.