VANA KULD | RAKVERE FUNKFESTIL TAASELUSTATAKSE GENIALISTIDE MUUSIKAT

Rakvere Vallimäel toimub 24. juulil Rakvere Funkfest 2021, mille raames on kokku kutsutud Genialistide tribüütbänd. Solistidena löövad kaasa Robert Linna, Robin Juhkental jt.

Kontserdil esitatakse Genialistide legendaarseid lugusid, nende hulgas “Anna mulle end”, “Täna ma ei skoori”, “Leekiv armastus” jpt. Lisaks Linnale, Juhkentalile astuvad üles ka lauljad Karl Vilhelm Valter, Maria Kallastu ning Marta Lotta Kukk.

Festivali peakorraldaja Johannes Pihlak loodab, et taolised muusikalised eriprojektid saavad Rakvere Funkfestil traditsiooniks: “Ideid on olnud mitmeid, kuid otsustasime esimesel aastal just Genialistide tribüüdi kasuks, kuna keskendume sel aastal kodumaistele artistidele ning Genialistide panus Eesti funki ja bändikultuuri on midagi absoluutselt hindamatut.”

Kui nüüdseks on enamik Genialistide loomingut voogedastusplatvormidel rahvale kuulatav, siis leidub ka selliseid suurepäraseid lugusid, mida moodsal inimesel ei olekski justkui kusagilt kuulata. Üks sellistest on ka Rakvere Funkfestil esitusele tulev singel “Mööda poode”, mida internetiavarustest ei leia ning mille füüsilisi koopiaid on avalikes raamatukogudes vaid üksikuid.

Rakvere Funkfest on Eesti festivalimaastikul uus nähtus, kinnitades tänavu suvel kanda ühepäevase superprogrammiga!

Funkfestil astuvad lisaks Genialistide tribüütbändile üles vabariigi funkimad live bändid, kelle hulgas on funki sõprade lemmik Lexsoul Dancemachine, hitivabrik Gram-Of-Fun, eestikeelse funki edendaja Arg Part ja alternatiivse funki meister Kenors.

Rakvere Funkfest 2021 pileti hind on hetkel kõigest 15€: www.funkfest.ee

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.