📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10 | SYNNE VALTRI BAND TÕUKAS ANSAMBLI THE SWINGERS TROONILT

Kuvatõmmis videost “Eile veel”

Täna, 21. juunil algas astronoomiline suvi. Viimastel päevadel hoogu kogunud kuumalaine on jõudnud haripunkti ja kuum on olukord ka MuusikaPlaneedi TOP 10-nes, sest möödunud korral tabeli vallutanud ansambel The Swingers pidi käesoleval nädalal alla vanduma Synne Valtri Bandile, kelle värske singel “Eile veel” hääletati liidrikohale.

Synne Valtri kommenteeris laulu “Eile veel” ilmudes MuusikaPlaneedile, et tegu on tegelikult juba 9. jaanuaril sündinud looga, mis ootas oma küpsemist. “Esitlesin lugu bändipoistele märtsis ning nad haakusid minu mõttega kohe. Koostöö tulemusena, mil iga pillimees omapoolseid lahendeid ja nüansse lisas, see lugu selline saigi. Olin positiivselt üllatunud, et nende mõtted minu visiooniga nii üks-ühele klappisid,” märkis lauljatar. Paldiski pankrannikul filmitud muusikavideot “Eile veel” on tänaseks YouTube’is vaadatud veidi üle 27 000 korra ning lugu toetas MuusikaPlaneedi topis avanädalal 20,82% hääletajatest. 2,5 aastat tegutsenud Synne Valtri Bandi suvesingel sobib meie jaaninädala pingerea tippu suurepäraselt, kas pole? 

Eelmisel korral esimese positsiooni vallutanud kollektiivi The Swingers leiame sedapuhku hõbemedalilt. Loo “See vana number” (16,42%) autoriteks on Mihkel Mattisen, Timo Vendt ja Andra Teede ning üks solistidest Birgit Sarrap on öelnud: “Laulu muusikavideo filmimisel sai looduses ja tiikide keskel liialdamata maha löödud tuhandeid sääski, kes meid filmimisel igakülgselt saboteerida üritasid. Õnneks see neil lõplikult ei õnnestunud ning video siiski ilmus, aga tähelepanelik vaataja näeb neid ka kindlasti ekraanil, lugege siis sääsed kokku.”

Oma viiendal tabelinädalal püsib siin kolmandal platsil Ragnar Huoponeni soolosingel “Kõigele ei pea nime andma”, mida toetas 14,66% hääletajatest. Laulu loojateks on lisaks Ragnarile endale ka Aapo Ilves, Merlis Malm ja Keijo Koppel. 

Edasi saavad veel ka Anne Veski loo “Kuldne vahtraleht” uusversioon ning Karl-Erik Taukari ahjusoe pala “Superkangekaelne”.

Kuula esikohalugu “Eile veel” ja seejärel tutvu kogu edetabeliga:


MuusikaPlaneedi TOP 10 #304 (21. juuni):

1 UUS [1] Synne Valtri Band “Eile veel” (20.82%)
2 (1) [4] The Swingers, Birgit & Mikk Saar “See vana number” (16.42%)
3 (3) [5] Ragnar “Kõigele ei pea nime andma” (14.66%)
4 (4) [8] Anne Veski “Kuldne vahtraleht 2021” (12.32%)
5 UUS [1] Karl-Erik Taukar “Superkangekaelne” (9.09%)

6 (5) [4] Square “Mao tee kalju peal” (7.62%)
7 UUS [1] Elina Nechayeva feat. NOËP “What they say” (6.16%)
8 (2) [2] Karl Killing “powerless” (5.57%)
9 UUS [1] Maian feat. Kohver “Fuego” (4.69%)
10 UUS [1] WATEVA feat. Stefan “Headlights” (2.64%)

Hääli: 341 (aitäh!)

Reeglite kohaselt pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud. Neid asuvad ründama viis uustulnukat:

  • Cartoon x nublu x Gameboy Tetris “Biology”
  • Getter Jaani & Koit Toome “Valged ööd X”
  • Tanel Padar “Varjudes”
  • Uudo Sepp “Vaba päev”
  • Vanilla Ninja “Gotta Get It Right”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 27. juunil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.