ROBERT LINNA AVALDAS ESIMESE EESTIKEELSE SOOLOSINGLI “ÕNN”

Foto: Taavi Muide

Koosseisudest Lexsoul Dancemachine ning Elephants From Neptune tuntud Robert Linna on valmis saanud oma esimese soolosingli nimega “Õnn”. Tegemist on eestikeelse indie-disko, glam-funk looga, mis on mõnusaks lisanduseks suvistesse playlistidesse.

Robert avab loo tagamaid: “Mul on sahtel ideedest pungil ja see on tegelikult üks vana demo, mis kuhugi ei sobinud ega väljundit ei leidnud. Praegu tundub täpselt see aeg teha asju, mis ennast õnnelikuks teevad. Sellest ka loo idee. Õnn on meis kõigis olemas, me peame õppima ennast tundma ja olema õnnelikud oma elu üle, eriti just rasketel aegadel. Need väikesed tantsusammud algavad ikka iseenesest.” Veel lisab ta, et kõik loos kuuldavad instrumendid on tema enda sisse mängitud, kuna pillimäng teeb ta õnnelikuks.

“Õnn” ilmub plaadifirma Funk Embassy Records alt ning on produtseeritud Solid Gold Soundi poolt, kes on viimastel aastatel kogunud tuntust Rita Ray debüütalbumiga “Old Love Will Rust” ning Lexsoul Dancemachine’i “Lexplosion II-ga”. Lugu on esialgu saadaval vaid Bandcampis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.