SIBYL VANE ÜLLATAB FÄNNE ALBUMI UUSVERSIOONIGA

Pressifoto

Neljapäeval, 17. juunil jõuab Eestis poelettidele Läti plaadifirma I Love You Records poolt uues valges versioonis avaldatud Sibyl Vane’i omanimelise teise albumi uusversioon.

Sibyl Vane’i 2017. aastal avaldatud omanimeline album oli viis aastat oodatud jätk nende nii rahvusvahelist kui ka lokaalset edu jaganud debüütalbumit “Love, Holy Water & TV”. Teise albumiga üllatas Sibyl Vane fänne varasemast tumedama ja raskema kõlaga – kerge minekuga indie­ bändist oli saanud märksa raskema sammuga astuv rock trio. See muidugi ei tähendanud, et Läti plaadifirma I Love You Records alt ilmunud album koos singlitega “Slow Dance”, “Bomber”, “Clusterf*ck”, “No 44” ja “A Time To Breathe In” oleks vähem palavalt vastu võetud.

“Kuna albumi esimene tiraaž on tänaseks läbi müüdud, aga huvi selle vastu on endiselt suur, leppisime I Love You Recordsiga kokku, et teeme uue partii nii, et me ei kahjusta algse versiooni ostnute huve. Austame neid, kelle jaoks albumite soetamine on sügavama tähendusega ja neid on meie muusika kirglike austajate seas üsna palju. Ideed valgest kujundusest toetas ka see, et juba albumi valmimise ajal oli laual mõttena ka valge versioon, kuid must haakus toona meie endaga rohkem. Nüüd on meil hea meel näha seda ka helgemal ja kahtlemata väga kaunil kujul,” kirjeldas bändi bassist Heiko Leesment.

Uus valge kujunduse ja valge vinüüliga album tuleb Eesti ja Läti muusikapoodides müügile 17. juunil. Lisaks saab albumit soetada nii Sibyl Vane’i kui ka I Love You Recordsi kodulehelt.

Albumilt leiab endiselt kümme lugu, mis on salvestatud aastatel 2014-2016 ja välja valitud kokku 44 albumi jaoks kirjutatud pala seast.

Lugude nimekiri:

A1 Bomber
A2 Up Up Down
A3 Clusterf*ck
A4 Temper Tantrum
A5 Rocket Song

B1 Noyeé
B2 Almost Gospel
B3 Time To Breathe In
B4 No 44
B5 Slow Dance

Vaata muusikavideosid “No 44”, “Bomber” ja “Time To Breathe In”:
Sibyl Vane’i valge album:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.