KRIIS VÄLJASTAS UUE VIDEOSINGLI “KOLAME”

Neljapäeval, 3. juunil, andis artist nimega Kriis välja uue videosingli “Kolame”, milles teeb kaasa ka HVNS.

Loo video filmiti Noblessneris ning selle valmistasid Alvar Antson ja Alois Luhomaa. Laulu mixi ja masteri eest hoolitses Alvar Antson, kes on produtseerinud ka Kriisi esimesed välja antud singlid.

“Laulu idee sündis Tartus stuudiosessiooni käigus. Idee meeldis mulle koheselt, aga kõla hakkas meeldima hiljem. Kui esimene demo oli valmis, rääkisime HVNS’iga. Peale loo kirjutamist, salvestamist ja valmimist tegime video, milles sai pandud suurelt rõhku ööelule nii videos kui ka sõnades. Kahe eelmise singli kõrval on “Kolame” kindlasti unikaalse kõlaga – nii vokaalses kui ka meeleolulises võtmes,” kommenteeris Kriis.


Kriisi puhul on tegu artistiga, kes on tegelenud muusikaga peaaegu terve elu, aastast 2005 – solistide konkursid, löökpilli oskuste omandamine ja palju muud selle vahele. Enne sooloartistina tegutsemist lõi ta laineid SoundCloudi hip-hop grupis Bart, kus ta oli refräänikirjutaja/laulja. Kriisi käe all valmis ka Barti lugu nimega “Reedetud”, mis on tänaseks saanud 240 000 kuulamist, kollektiivi kogu repertuaari on aga varsti kuulatud miljon korda. Kriis jõudis Bartiga esineda Lil’ Peol ja Club Hollywoodi laval 2019. aastal toimunud Lil’ BDay’l, kus astusid rahva ette ka suuremad tegijad nagu Clicherik ja Mäx, okeiokei, säm x kaw, marp$, Eutanaasiyah, Sip€lga14 jt. Pärast singli “Silmad” reliisi 2020. a. kevadel lagunes grupp laiali ning Kriis leidis tee uute inimesteni. Nemad aitavad tal tulla kodumaisele muusikamaastikule üllatava pauguga, avaldades maitsekalt mitmekesise žanri ulatusega (R&B, pop, hip-hop jm) meloodilist repertuaari.

HVNS on Eesti artist, kes alustas hiphopis oma muusikalist teekonda aastal 2012. Tema varasemast perioodist on tuntumad lood “Tere hommikust” ja “Inglid hoiavad silma peal”, mis oli 2014. a. augustis Eesti kõige vaadatum muusikavideo. Nüüd on HVNS pärast pikemat loomingulist pausi tagasi, et tuua kuulajateni oma uut muusikat.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.