ILMUS LIIS LEMSALU JA STEFANI “DOOMINO” AKUSTILINE VERSIOON

Liis Lemsalu ja Stefan (foto: Sandra Sersant)

Eesti raadiojaamades on enimmängitud looks juba pikemat aega Liis Lemsalu ja Stefani ühine singel “Doomino”, millest on nüüd valminud ka suviselt helge akustiline versioon.

Loos teeb kaasa ka eesti-ukraina laulja ja tromboonimängija, ansambli Svjata Vatra juht Ruslan Trochynskyi, kes mängib seal Armeenia rahvuspilli duduk.

Kui originaali produtsendiks on Vallo Kikas, siis akustilise versiooni aitas stuudios kokku mängida Gevin Niglas. Suvehõnguline ja tantsuline lugu on saanud nüüd endale uue helgema kuue, mis on ideaalseks kaaslaseks rahulikumatel suveohtutel.

Loo sõnade autor on Liis Lemsalu ja ta toob välja, et “Doomino” akustiline versioon on muusikaliselt originaalist palju paljam ja õrnem ja loo tekstil on nüüd veelgi kandvam roll, kui enne. “Vürtsi lisab kindlasti Armeenia rahvuspill duduk, mis annab sellele muusikalisele tervikule veel värvikama vormi,” sõnab Liis.

Stefanil on tõeliselt hea meel, et lugu “Doomino” on fännide poolt väga hästi vastu võetud. “Seda on väga hästi näha nii kontsertidel kui ka TikTokist, et lugu tõepoolest paljudele korda läheb. Tahtsime Liisiga teha akustilise versiooni, mis oleks natukene teistsugune. Minu sooviks oli, et seal oleks kindlasti ka mingi Armeenia pill. Eestis õnnestus leida Ruslan, kes tegelikult mängib seda pilli hobi korras. Kuna duduk on väga keeruline pill, siis ma olin väga üllatunud kui osavalt Ruslan seda mängis. Kuigi duduk on muidu südantlõhestav pill, siis “Doominos” kõlab ta üsna lõbusalt, mis on minu meelest päris huvitav.”

Akustilisele versioonile filmiti video Botaanikaaias, mille troopiline väljanägemine sobis ideaalselt loo meeleoluga.

Alex Tervinsky Cene Filmist: “Liisi ja Stefaniga oli suur rõõm koostööd teha. Arvan, et botaanikaaia mõnus õhustik annab suvise hiti akustilisele versioonile mõnusalt suvist tunnetust veelgi juurde.”

Liis Lemsalu ja Stefani ühine singel “Doomino” ilmus 2. märtsil ja artistid esitasid seda elavas esituses esimest korda Eesti Laulu finaalsaates.

“Doomino” on juba pikemat aega Eesti raadiojaamade kõige mängitumaks looks ja vallutab ka kõikvõimalike digikanalite edetabeleid. Lugu on äärmiselt populaarne ka TikTokis, mis on märgiks, et kahe artsiti ühistöö kõnetab vägagi erinevat publikut.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.