KUULA | TANTSUMUUSIKA ARTISTID MERI JA BERT ON BEATS SAID VALMIS ÜHISE SINGLI

Tantsumuusika “dream-duo” Meri ja Bert On Beats andsid välja ühise singli “Out Of My Life”. Lugu ilmus kodumaise plaadifirma Piraat Recordsi alt ning on saanud juba kiitvat kajastust mitmete välismaiste väljaannete poolt.

Meri ja Bert On Beats on Eesti artistid, kes on teada kõikidele siinsetele elektroonilise muusika austajatele. Nende varasemat muusikat on välja andnud näiteks Defected, Mad Decent, Ovum ja Toolroom Records. Meri ja Bert On Beatsi esimene ühine singel ilmus Piraat plaadifirma alt.

Piraadi neljas reliis annab kuulajatele aimu, et oodata on suuri asju. “Out Of My Life” on hea enesetunde reivilik hümn, kus on olemas kõik elemendid, alates legendaarsetest klaverimeloodiatest kuni rütmikombinatsioonideni välja, et saada suviseks hitiks tantsupõrandatel nii kodus kui loodetavasti ka peatselt avatavates klubides.

Bert On Beats avaldab ühisloo kohta: “”Out Of My Life” on nüüd mõne päeva jooksul ülimalt head vastukaja saanud nii Eesti kuulajatelt kui ka välismaalt. Loo valmimise protsess oli nagu heade lugudega ikka, suhteliselt kiire. Peamise idee saime paari tunniga paika, sest mingi ideede kogum ja eeltöö oli juba tehtud. Mul olid mõned mõtted sündi helide osas ja Meelisel olid kohe mõned biidi ideed. Kuna me mõlemad oleme 90ndatel täpselt sellist rave’i soundi väga palju kuulanud, ise pidudel mänginud ja läbi lõhki kassettidele salvestanud, siis see kogemuste summa realiseerimine oli mänguline ja kerge tulema. Seda enam, et nüüdseks on meil endal saadaval pea kõik need tehnilised vahendid, millest 90ndatel ainult unistada võisime.”

Meri lisab: “Kuna ma ise alustasin DJ ja produtsendi karjääri rave’i ja breakbeat’i mängimisega 90ndate alguses, siis on mulle see lugu väga südamelähedane. Kõik need helid ja rütmikombinatsioonid on uuesti tagasi praeguses ajajärgus, kuigi helipilt on muutunud nüüd kvaliteetsemaks, valjemaks ning ka esitamise formaadid on mitmeti erinevad. See lugu peaks andma hea ülevaate, mis on kunagi olnud ja mis on praegu jälle ringiga tagasi, heas ja positiivses mõttes. Lugu valmis täpselt nii nagu Bert seda kirjeldas – kiirelt ja kindlalt. Loole on peatselt ilmumas ka video!”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.