ANETI DEBÜÜTALBUMI ESITLUSKONTSERT LÜKKUB AUGUSTISSE JA TOIMUB VÄLIKONTSERDINA KEILA-JOAL

Foto: Getter Kuusmaa

14. mail Alexela kontserdihallis toimuma pidanud Aneti debüütalbumi “Morning after” kontsert lükkub 1. augustiks ning leiab aset Keila-Joa lossipargi välikontserdina.

“Kuna Covid-19 põhjustatud olukord on endiselt ettearvamatu, ja siseruumis kontserdi korraldamise võimalikkus ebaselge, võtsime vastu otsuse Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud kontsert edasi lükata,” kommenteerib artist.

Kõik ostetud piletid kehtivad uuele, suvel toimuvale kontserdile. Kuna tegu on välikontserdiga, toimub kontsert seisukohtadega, soovi korral saavad külalised kaasa võtta enda piknikuteki, mille peal istuda ja kontserti nautida. Kallima pileti ostnud külastajad saavad kompenseeritud üllatusega kohapeal. Soetatud kontserdipileteid on võimalik tagastada kuni 23. maini.

2021. aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti ja Aasta Popartisti tiitli saavutanud Anett on uude albumisse kogunud nii suurlinna energia kui ka looduses peituva hingerahu. “Morning After” on isikliku mõtestatusega album, milles kumavad hingestatud ja ausad sõnumid läbi Aneti signatuuriks saanud viskimesiselt maheda tämbri ja modernse R&B/souli helimaailma.

Tegemist on Aneti karjääri seni suurima kontserdiga, kus esitusele tuleb uue albumi muusika ning ka varasem looming, eriseadetes. Kontserdi teeb eriliseks laiendatud koosseis ja erikülalised. “Mõte sellest, et saame esitleda suurejooneliselt minu debüütalbumit on olnud õhus juba eelmise aasta detsembrist. Nüüd on rõõm teatada, et lõpuks ometi saame kohtuda ja lasta muusikal kõlada, ennast kanda ja veeta koos üks eriline õhtu,” kommenteerib laulja Anett.

Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangute ning reeglite järgi. Esimesed piletid hinnaga 19 euroga, lisaks kestab 3.-14. maini emadepäeva pakkumine, kus kahe pileti hind 30 eurot – mõlemat pakkumist on piiratud koguses ja hinnale lisandub teenustasu. Piletid müügil Piletilevis.

Ürituse leht Facebookis


Biograafia:

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel – Aasta Album, Aasta Naisartist ja Aasta Popartist kategooriates ning kulmineerus laureaaditiitlitega – Aasta Naisartisti ja Aasta Popartistina.

2020. aastal pälvis Anett avalikkuse tähelepanu Eesti Laulu superfinalisti ja välisžürii favoriidina, koos Frediga kirjutatud souliballaadiga “Write About Me”, millel tänaseks üle 200 000 kuulamise Spotifys. Sama aasta kevadel andis Anett TIKS Rekordsi alt välja singli “get by”, mille kaasautoriks Carl Tuulik ja produtsendiks Sander Mölder.

2020. aasta lõpus ilmunud – ning Muusikaauhindadel Anetile kolm nominatsiooni ja kaks võitu toonud – esimene täispikk album “Morning After” valmis suunal New York-Võsu ja märgib modernse R&B ja souli helimaailmasse süüvimist, kandes endas isiklikke ausaid sõnumeid. Albumil teevad kaasa veel kohaliku R&B/souli kangelannad Rita Ray ja YASMYN.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.