“REPORTERI” TOP 10 | CURLY STRINGS PÄÄSES EDASI KAHE LOOGA, AGA KÕIGE MAGUSAMALE KOHALE HÄÄLETATI SMILERS

Hendrik Sal-Saller ansamblist Smilers

Ansambel Smilers on pärast kolmenädalast pausi kerkinud tagasi Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabeli Eesti TOP 10 tippu. Pundi aktuaalsel singlil “Tee mis sa tahad” on nüüd pingereas kirjas seitse nädalat.

Smilersi sinku “Tee mis sa tahad” esitlus toimus 6. märtsil Eesti Laulu finaalis ja seejärel laaditi YouTube’i üles ka loo muusikavideo, mida on praeguseks vaadatud ca 341 000 korda. Ei saa jätta märkimata, et siinsamas MuusikaPlaneedis on kuni 4. mai õhtuni käimas Smilersi parima laulu valimine ning kui Sa pole veel gallupist osa võtnud, siis – veel jõuab! 

Eesti TOP 10-ne eelmise nädala esikohalugu “(In The End) There’s Only Love” peab seekord leppima hõbemedaliga. Esitajaks loomulikult indie-kollektiiv Ewert and The Two Dragons ja põhjus, miks see kümme aastat tagasi ilmunud laul taas ilma teeb, peitub selles, et 16. aprillil avaldasid Ewert ja Draakonid kontsertalbumi “Live at the Arena”, mis salvestati 2016. aastal toimunud välja müüdud areenikontserdil Saku Suurhallis. 

Värskele esikolmikule paneb punkti kolmas suurbänd Terminaator, looga “Põhjani”, mis on pärit kollektiivi hiljuti ilmunud kauamängivalt “Maailm vs. Lilian”. Termika ninamehe Jaagup Kreemi sõnul räägib singel “Põhjani” sellest, et head ajad võiksid kesta igavesti. Ta kirjutas loo koroonapandeemia alguses, 2020. a. aprillis. “Kõik räägivad uuest normaalsusest – ei-ei, käes on uus ebanormaalsus! Normaalsus oleks see, et inimesed oleksid õnnelikud, sõbralikud, head, armastaksid üksteist, saaksid koos käia, pidutseda ja mäletada ka neid, keda meie seas enam ei ole,” märkis Kreem eelmise aasta novembris raadiole Elmar antud intervjuus.

Tabeli edasipääsejate seas on sel korral lausa kaks pala ansamblilt Curly Strings. Uuena kuuendaks hääletati “Kannan kaasas kalleid” ja kohe selle järel asub seitsmendal astmel pundi eelmine hitt “Taevas seab riidu”

Kuula Kanal 2 topi #1 lugu “Tee mis sa tahad” ning seejärel tutvu kogu tabeliga:


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (30. aprill):

1 (2) [7] Smilers “Tee mis sa tahad”
2 (1) [5] Ewert and The Two Dragons “(In The End) There’s Only Love”
3 (5) [13] Terminaator “Põhjani”
4 (3) [15] Koit Toome “We Could Have Been Beautiful” [Tabeli veteran]
5 (7) [4] villemdrillem feat. boipepperoni “drill(em)”
6 UUS [1] Curly Strings “Kannan kaasas kalleid”
7 (6) [11] Curly Strings “Taevas seab riidu”

8 (4) [2] Alen Veziko “7 miili”
9 UUS [1] TREVOR “Mees mustas”
10 UUS [1] YONNA “Love is Enough”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

  • Fredi x INGA “It’s Not Me (It’s U)”
  • Tommy Cash “Racked”
  • villemdrillem feat. Heleza “tundnud nii”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Kui topi ajalugu piiluda, siis täpselt aasta tagasi hääletati esikohale nublu koroonahitt “croissantid”. 2019. aastal oli sel ajal tipus Liis Lemsalu esitatud “Tähed me jalge all”, kolme aasta eest Code One akustiline feat. Elina Hokkanen ja nende “Vikerkaar”, 2017. a. Koit Toome & Laura euroduett “Verona” ning viis aastat tagasi Leslie Da Bassi singel “Ladvaõun Michelle”, mida nüüd meenutamegi:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.