TAGURPIDI RÄPPIV STIILIMUDIJA MARMORMAZE ANDIS VÄLJA ESIKALBUMI

Teisipäeval, 20. aprillil ilmus kõikidel peamistel voogedastusplatvormidel räppartisti ja produtsendi MARMORMAZE’i esimene kauamängiv “All Plugs Go To Heaven”.

Tallinnas tegutseva MARMORMAZE’i 12-loolisel albumil teevad kaasa räpparid manna ja Flammavelli, produtsent-räppar Three AM Fuxk ning rootslasest biidimeister STATEFIVE. Valdav osa lugudest on MARMORMAZE’i enda produtseeritud instrumentaalidel.

Stiililiselt mitmekesisel albumil kuuleb nii otseseid kui kaudseid vihjeid metali, indie, pungi, emo-räpi, hüperpopi žanrites. MARMORMAZE andis oma esimese loo välja 2019. aasta maikuus ning tänaseks on ta lugusid ühe kaupa ilmutanud veerandsaja jagu ja neid on kuulatud üle poole miljoni korra.

Seni tuntumad palad tema repertuaarist on kaver San Francisco artisti Stegosaurus Rex palast “Nowhere To Run”, “A Girl Is A Gun”, debüütplaadi avasingel “Apple Sour” ning eestikeelne “Tagurpidi räppiv poiss”, milles MARMORMAZE tõepoolest räpib tagurpidi.

“See plaat on nagu taevalik lilleaed erinevatest saundidest, mille igaüks võib käima panna ja enda jaoks ilusaima saundi endale võtta,” ütleb MARMORMAZE albumi kohta.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.