KHAI ÜLLATAB KUULAJAID UUE EP JA MUUSIKAVIDEOGA!

Foto: Kajar Kattai

Laulukirjutaja ja melanhoolse popmuusika artist Khai avaldas oma esimese EP ja muusikavideo. Kolmest singlist koosnev “Mirror” on melanhoolse tooniga minialbum, millesse on segatud tükike intiimsust, sügavust ja naiselikku õrnust. Artist peegeldab albumi kaudu seda osa inimeste sisemaailmast, mida teiste pilkudele enamasti ei näidata.

Kuulaja leiab minialbumilt muusikapalad “Echo”, “Rage” ja “Bravest”, millest ühele on valminud ka muusikavideo. Khai sõnul räägib EP peamiselt vaimsest tervisest ja elu varjulisemast poolest, millega iga inimene ühel või teisel moel kokku puutub. “Kõige rohkem aitab inimest teadmine, et ta ei ole selles üksi. Tean seda enda kogemusest,“ selgitas ta. Autori meelest on muusika suurepärane vahend emotsioonide edasi andmiseks ja mõistmiseks. “Loodan, et kuulajad leiavad sellest EP-st pisut lohutust ja jõudu, et tugevaks jääda.”

Albumi puhul on pandud ka tugev rõhk muusikaproduktsioonile. “Nägime stuudios kõvasti vaeva, et leida just Khaile sobiv kõla,” selgitas autor. Kuigi põhiosa on loodud elektrooniliselt, siis stuudios salvestatud trummid annavad muusikale väga palju elulisust juurde. Album salvestati Room667 stuudios koos Roman Uvaroviga ja trummid mängis sisse Mihkel Kuusk, kes on ka Khai eelnevates heliteostes kaasa löönud.

Kui muusiku varasem looming on olnud elektrooniline popmuusika, siis uus looming on segu akustilisest ja elektroonilisest. Võrreldes varasemate singlitega on värsked lood isiklikumad ja sügavamad. Khai debüütsingel “Play You” ilmus 2019. aasta lõpus. Varasemalt on Khai avaldanud kolm singlit sooloartistina ja ühe topeltsingli koostöös drum’n’bass produtsendi Insct’iga.

“Mirror” EP Spotifys:


Muusikavideo laulule “Rage”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.