FOLK ROKIB TARTUS KA SEL SUVEL

Trad.Attack! (foto: Maris Savik)

15. – 17. juulini toimub Tartus Aparaaditehases õhtuse vööndi festival – FOLK ROKIB TARTUS Vol. 2. Eelmisel suvel hooga käima läinud linnafestival toob lavale jätkuvalt eesti folgi mainekaimad nimed, kelle hulgas Trad.Attack!, Zetod, Black Bread Gone Mad jt, üllatuseks ka oma indie-folk albumi “Good Man Down” 10. sünnipäeva pidav Ewert & The Two Dragons.

Festivali ellukutsuja ja peakorraldaja Jalmar Vabarna on suve suhtes optimistlik: “Eelmine suvi annab lootust, et ka sel suvel saame päriselt kontserte nautida. Kõik, kes eelmisel aastal festivaliväravaist sisse astusid, naeratasid ja tundsid rõõmu kohalolemisest. Seda oli väga äge vaadata ja tegi südame soojaks!”

Folk Rokib Tartus Vol. 2 programm koondub kolmele õhtule. Avapaugu annab festivalile äsja Eesti Muusikaauhindadel Aasta Etno/Folk Albumi ning Aasta Loo tiitliga pärjatud Trad.Attack!, kelle jaoks soojendab püüne põnev elektroonilise folgi kollektiiv Etnosfäär. Teisel õhtul jõuavad Tartusse eesti folgiroki vanad kalad ehk ansambel Zetod, keda soojendab noor ja jõuline Black Bread Gone Mad. Festivali finaalõhtul saavad rõõmustada kõik indie-folgi fännid – Ewert & The Two Dragons tähistab suurejooneliselt ka Tartus oma läbimurdealbumi “Good Man Down” 10. sünnipäeva. Draakoneid toetab mõnus ja värke folgipunt Nagy Bögö.

“Loodame, et ka sel aastal on ilmataat meie vastu hea ja festival tuleb sama päikseline nagu möödunud suvel. Programm on tugev ning lisaks heale muusikale saab loomulikult nautida ka Aparaaditehase variatsiooniderikast toidukultuuri,” lisab lõpetuseks festivali peakorraldaja Jalmar Vabarna.

Piletid festivalile on müügil ticketer.ee keskkonnas.
Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.