CITYFLASHI JA LAURA-LY UUS EESTIKEELNE LUGU “TIK TOK”

Kuvatõmmis videost

DJ Cityflash ja lauljatar Laura-Ly võtsid kampa uue räppari Supa ning üllitasid eestikeelse singli “Tik Tok”.

Lugu räägib tänapäeva noortest ja sotsiaalmeediast, eesotsas TikTokiga. Sõnade autorid on Cityflash ehk Meelis Eskola, Laura-Ly Uussaar ja Supa.

Muusikavideo filmiti Rakveres MLounge’is ja ML Guesthouse’is kahe päevaga. “Kokku filmisime pea 24 tundi ja tehnika toodi kohale terve suure rekaga! Võtteplatsil oli ligi 20 inimest, nii suure rahvahulgaga pole me varem videot teinud,” kommenteeris Laura-Ly. “Nagu videost näha, siis seal toimub väga palju ning materjali, millega töötada, oli tohutult, mistõttu võttis valmimine nii kaua aega, kuid lõpuks on see siin ja valmis kõigile vaatamiseks ning kuulamiseks,” lisas loo produtsent Meelis Eskola. Muusikavideos kasutati lisaks Rakveres filmitud materjalile ka fännide saadetud tantsuvideoid – lugu kogub juba tuntust TikTokis. Mine Sinagi Laura-Ly TikToki lehele ja tee oma tants!

Videos on näha nii mõnigi tuttav nägu: Cityflash, Kirily Pärnamägi, Vanessa Vigolainen, Laura-Ly Uussaar, Hanna Pärtel, Helena Klaar, Tanel Rentik, Henri Pilt/Piltpull, Uudo Sepp, Kendra Katrina Könnel, Sandra Roosme, Ülari Toots ning salapärane Supa.

Videotiim koosneb Kirill Vlassovist, Andrey Kulpinist, Maksim Podolskist ja Mickey Wave’ist.

Loos on kasutatud ka sämplit 1969. aastal valminud Eesti kultusfilmist “Mehed ei nuta”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.