LAURA ANDIS VÄLJA UUE LOO “DON’T DIE WITH THE MUSIC IN YOU” KOOS MUUSIKAVIDEOGA

Foto: Kristiina Tiimus

Teisipäeval, 23. märtsil ilmus Laura uus lugu “Don’t Die With The Music In You”, koos talvise muusikavideoga. Laul on pärit Laura üheksandalt albumilt “9 elu” ning on järjekorras viies singel. Loo muusikavideo filmiti Lapimaa lummuses ning see on visuaalne epiloog Laura pool aastat kestnud teekonnale Soome Eurovisiooni radadel.

Laura jaoks on loo sõnum olulisim kui kunagi varem. “Kui seda 2019. aastal koostöös Soome autoritega kirjutama asusime, oli selle lüürika sees peidus sõnum iseseisvumisest ja raskustest ülesaamisest. Tänaseks on need sõnad saavutanud täiesti teise tasandi ja mõõtme. Saabunud kevad on keerulisem, kui kunagi varem, kuid esimest korda paistab selle teekonna lõpus lootusekiir,” mõtiskles Laura.

Loo “Don’t Die With The Music In You” autoriteks on Janne Hyöty, Jessica Hyöty, Christian Jansson, Johannes Lõhmus ja Laura ise.

Laulu muusikavideo on visuaalne epiloog Laura selle kevade olulisemasse hetke – Soome Eurovisiooni finaali UMK. “Ma olen üliõnnelik, et saan nende kaadritega jutustada sellest, kuidas kulgesid mu päevad pärast võistlust. Tahaksin tänada kõiki, kes mulle kaasa elasid ja öelda suur aitäh Soomele selle imelise teekonna eest,” lisas laulja.


Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.