NAGY BÖGÖ AVALDAS TEISE OSA ALBUMILT “ERINEVAD MAAILMAD”

Folkbänd Nagy Bögö avaldas järgmised neli kevadist lugu albumilt “Erinevad maailmad”.

Kui avaldatava albumi esimesed lood olid talviselt melanhoolsed ja mõtlikud, siis uute lugude märksõnadeks on tärkamine ja uutesse algustesse peidetud lootus. Värskete lugude seas on lisaks kolmele instrumentaalpalale ka laul “Neitsit, neitsit, nõnna noor”.

“See on lugu armumisest ja lootuse tärkamisest, nagu kevaditi ikka sageli juhtub. See armastus jääb kahjuks küll vastamata…” räägib bändi kitarrist Jaan-Eerik Aardam.

Instrumentaalpala “Juuli” on justkui soojenduseks eesootavale suvele. “Loo põhimeloodia leidsime tegelikult ühelt Ungari naiselt, kes lauluga torupilli imiteeris. Meie aga panime selle viisi torupilli peale tagasi ja välja tuli hoogne lugu, mis loob minu arvates mõnusa suvise festivali meeleolu,” räägib bändi torupillimängija Karolin Übner.

Lisaks kõlavad albumi teises osas veel lood “Tagasitulek” ja “Elu kannab”.

Kuula lugusid Bandcampist:


Kuulata saab ka Spotifyst, SoundCloudist, YouTube’ist, AppleMusicust

Albumi “Erinevad maailmad” esimese osa avaldas Nagy Bögö digitaalselt käesoleva aasta jaanuaris. Albumi kolmas ja ühtlasi ka viimane osa ilmub suve alguseks. Tegemist on koosseisu teise albumiga, mis on võrreldes debüütalbumiga “Kõik, mis torupillist” võtnud indie-popilikuma suuna, unustamata siiski pärimusmuusika elemente.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.