ROKKBÄND FARADAY AVALDAS LOO RASKETE AEGADE ÜLETAMISEST

Foto: Neil Savi

Ansambel FARADAY tuli välja uue singliga “Ohtlikud mõtted”, mis räägib lootusest, raskete aegade ületamisest ja igatsusest. See paneb meile südamele, et kunagi ei maksa loobuda sellest, mis sul on lihtsalt selle pärast, et hetkeks võib miski tunduda palju parem. Tavaliselt saame me alles tagasi vaadates aru millest me ilma oleme jäänud. Seetõttu ära kunagi loobu oma õnnest vaid võitle lõpuni, isegi kui see võib tunduda raske!

Loo esmane idee ja sõnad tulid bändi solistilt Jaak Pajult, kes laulis akustilise kitarri saatel teistele ette laulu esialgse visiooni. Jaan Lillepruun lisas sellele kohe köitva ja meeldejääva kitarrimeloodia ning edasine, nagu öeldakse, on juba ajalugu!

Laul on salvestatud 2021. aasta alguses Magnetic Music stuudios suurepärase helirežissööri Mikk Tivase karmi käe all ja selle autoriteks on Jaak Paju, Jaan Parker, Margus Neerut, Sander Sinijärv ning Jaan Lillepruun.

“Peale salvestuse valmimist otsustasime muusikavideo tegemiseks minna Tallinna kõige suuremasse kaubanduskeskusse T1 Mall of Tallinn ja selle katusel teha öise linna panoraamil ühe vahva video. Kahjuks lendasid sellised plaanid vastu taevast kuivõrd video salvestamise päevaks oli terve kaubanduskeskuse katus üleni lume all ja sinna meid kahjuks ei lubatud. Seetõttu tegime plaanid kiiresti ümber ning korraldasime T1 kaubanduskeskuses kõigile külastajatele tasuta kontserdi, salvestasime selle üles ja lõikasime kokku ka video,” kommenteerib kollektiiv.

Ansambel FARADAY on rokkbänd, mis alustas tegevust 2020 alguses ja koosneb viiest lahedast ning täiesti ainulaadsest liikmest. Bändiliikmed on hoolikalt valitud, et rahuldada võimalikult paljude fännide soovunelmaid. Just seetõttu on FARADAY liikmete seas esindatud võimalikult erineva väljanägemise, laulmisvõime ja pillimänguoskusega indiviidid. Olemas on kogu skaalast halvast heani ja peenikesest paksuni. Ansamblis laulab suurepäraste lokkide ja täiesti ainulaadsete vokaalsete võimetega supersolist Jaak Paju, trumme mängib Eesti parim (ja sisuliselt ainus) #partymetal trummar Magus Neerut, kitarril paneb seinad värisema maailma ägedama keskmise nimega kitarrist Sander Kaleva Sinijärv ja kõige viimastena tuleb ära nimetada loomulikult kaksikud Jaanid. Ämblikmehe kauge sugulane Jaan Parker, kes tõmbab oma mõnusate madalate nootidega kõigi kuulajate jalgealuse kõikuma samal ajal kui tema kuri kaksikvend Jaan Lillepruun võlub oma kitarrist järjekordse imelise ja nägu sulatava soolo välja!

“Ohtlikud mõtted” ilmus kõikvõimalikesse muusika voogedastusteenustesse (Spotify, Apple Music, Deezer jne) ning loomulikult ka YouTube’i koos tuliuue videoga.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.