TOPELTMÄNG LÕPETAB TEGEVUSE

Regina Sundejeva ja Edvin Petrov (kuvatõmmis TV3-st)

2019. aasta esimesel päeval läks ametlikut laiali populaarne ansambel Patune Pool. Selle liikmed Synne Valtri ja Edvin Petrov ei jäänud aga loorberitele puhkama – Synne oli jõudnud soolopalaga “I’ll Do It My Way” Eesti Laul 2019 poolfinaali (pääsedes sealt hiljem edasi ka finaali) ja alustas samal ajal omanimelise bändi tegemist ning Edvin tuli avalikkuse ette uue projektiga, mil nimeks Topeltmäng. Nüüd on asjad niikaugel, et Topeltmäng lõpetab tegevuse.

“Enne kriisi läks kõik väga hästi, aga siis tuli [esinemiste] keeld peale ja praegusel ajal ei saa ju üldse esinemas käia,” rääkis Edvin Petrov teisipäeval telesaatele “Duubel – õhtune vahetus” antud intervjuus.

“Meil on kahjuks kurvad uudised,” lisas Topeltmängu teine pool Regina Sundejeva. “Jutt lühike – me hakkame nüüd lõpetama. Läheme lahku. Esiteks sellepärast et tööd ei ole, praegu on keeruline aeg. Ja teiseks sellepärast, et ma soovin oma õpinguid jätkata. Edvini suhtes oleks ebaaus, kui ma 100% [bändile] ei pühendu.”

Edvini sõnul on tal “uued kurjad plaanid juba töös”, aga nendest ta veel rääkida ei saa. 

Topeltmängu lauludest oli kõige popim kollektiivi debüütsingel “Amore Mio”, mida on YouTube’ist kuulatud üle 1,2 miljoni korra. Nende viimane lugu “Süda karjub jaa” ilmus eelmise aasta augustis ja selle videol on vaatamisi 410 000.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.