JAAGUP TUISUL ILMUS SONY MUSIC BALTICSI ALT UUS JA ROMANTILINE SINGEL

Kuvatõmmis videost

Jaagup Tuisk avaldas omakirjutatud loo nimega “Jää minuga”, mille kohta ütleb 19-aastane laulja järgmist: “Vahetevahel juhtub nii, et loo kirjutamiseks on vaja ainult üht head katalüsaatorit, vastavat tunnet. Selles loos ongi näpuotsaga fantaasiat, lusikaga enda kogemusi ja kulbiga igatsust”.

“Loo kirjutasin elust enesest, paratamatust paradoksist, mille oleme tõenäoliselt kõik läbi elanud. Sa mõistad inimese tähtsust alles siis kui oled ta juba kaotanud,” märgib Tuisk.

“Lugu ise on kaua tehtud kaunikene, mida olen viimistlenud mõnda aega ja kirjutanud ka mitmeid kordi ümber.

Kuna kogu filmindusega seonduv on minu salakirg, siis armastan ka oma muusikavideotega rääkida visuaalseid lugusid – selle loo puhul veel eriti. Minu jaoks oli selle video olulisim element ja pärl peategelanna, keda kehastas Hanna-Ly Aavik. Lisaks mul niivõrd vinge tiim, esiotsas produtsent Kateriine Kriguliga, tänu kellele see kõik alati võimalik on. Filmitud materjalist oleksin vabalt võinud kokku monteerida ka lühifilmi.

Valentinipäev ongi minu jaoks taaskord iga-aastane meeldetuletus, et hinnata tuleb neid väikeseid hetki, mis tunduvad esialgu ebaolulised, kuid mida tagantjärgi igatsed kõige rohkem. Sellest räägib ka mu lugu “Jää minuga”.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.