DANIEL LEVI ANDIS KOOS MUUSIKAVIDEOGA VÄLJA UUE RÕÕMUST PAKATAVA LOO “JASMINE”

Foto: Kristi Tüvi

Reedel ilmus Daniel Levi värske kaasahaarav lugu “Jasmine” ühes hoogsa muusikavideoga, mis on täis värve, mustreid, rõõmsaid inimesi ja lõputult voolavaid kangaid.

“Jasmine” räägib sellest, kuidas aeg-ajalt tuleb toimunule tagasi vaadata ja tähistada seda, kuhu sa jõudnud oled ja milliseks inimeseks sa selle käigus oled saanud. “Selle loo saamislugu on paras klišee. Mõni aasta tagasi, kui käisin Balil, siis seal tekkis mul inspiratsioon kirjutada lugu teekondadest suhetes. “Jasmine” on lahkumineku lugude täielik vastand, see on leppimisest ja sellest, kuidas hetke nautides ei peaks unustama kogu seda teekonda, mis sind siia tõi,” räägib Daniel Levi loo ideest.

Värske singli on Daniel kirjutanud koos laulukirjutajate-produtsentide Ago Teppandi ja Joonas Parkkoneniga. “Daniel mängis mulle selle laulu esimest demo ja ma armusin koheselt sellesse loosse! Töötasime sellega edasi, sättisime veel siit ja sealt, valasime kerge diskosäraga üle ja voilá! Danieliga on alati nii mõnus töötada, ta on erakordne laulja ja lihtsalt nii meeldiv inimene,” rääkis Soome produtsent Joonas Parkkonen loo valmimisest ja koostööst.

“Mul oli täielik au, et sellised muusikalised legendid nagu Ago ja Joonas said samuti selle loost ja sõnumist inspireeritud ning otsustasid minuga koos töötada, et see lugu ellu äratada! Ma väga loodan, et see lugu paneb inimesi kõrvuni naeratama ja toob mõnusa tantsusammu jalgeisse!” lisas Daniel.

“Jasmine” ümber lõid kireva visuaalse maailma noored filmitegijad Raul Esko ja Romet Esko, kellega koos filmiti mustreid täis Kangadžunglis loole lõbus muusikavideo.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.