KARL-ERIK TAUKAR ASUB JUHTIMA TV3 MUUSIKALIST VIKTORIINISAADET “SUUR PÜHAPÄEV”

Kuvatõmmis TV3 saatest “Duubel: Õhtune vahetus”

Sel kevadhooajal jõuab TV3 vaatajateni 12-osaline uus muusikaline telemäng “Suur pühapäev”, mida hakkab juhtima Karl-Erik Taukar.

“Suur pühapäev” toob TV3 pühapäevaõhtutesse parima meelelahutuse – lõbusas stuudiovõistluses hakkavad mõõtu võtma kaks tuntud inimestest koosnevat võistkonda, mida juhivad värvikad kaptenid. Saatesse jagub nuputamist, nalja, üllatusi ja palju head muusikat.

Karl-Erik Taukari sõnul on TV3 kevadhooaja suurimas projektis saatejuhina lavale astuda kahtlemata vastutusrikas väljakutse, kuid asi on seda väärt, sest idee ja seltskond on suurepärased. “Viimasest saatejuhtimisest on aega nii palju möödas küll, et tahaks jälle telestuudio elektrit õhus tunda. Samuti on mul väga hea meel tutvustada stuudioansamblina omaenda bändi. Bändi ning solistide Inga ja Eleryn Tiidu väljakutseks on just mängu muusikaliste küsimuste esitamine, millel on “Suure pühapäeva” saates oluline roll,” selgitab ta.

31-aastane Taukar tegi uudise teatavaks TV3 saates “Duubel: Õhtune vahetus”, kus ta mainis muuseas sedagi, et teleekraanile tuleb tagasi ka “Eesti otsib superstaari”, mille viimane, järjekorras seitsmes hooaeg läks eetrisse aastal 2018. Vaata intervjuud siit!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.